amortisör gıcırdaması

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar aracım vectra b ön amortisörler kasislerden geçerken süspansüyon esnasında çok gıcırdıyor bunun soğukla alakası varmı yazın da bazen yapıyor çünki bilgilerinizi bekliyorum

koksal68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde soğuklarda yapıyor. ben servise gösterdim yağladılar hiç bir ses kalmadı.

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim yapabileceğimiz bişeymi yani helezonlar falan yağlanıyormu yoksa sadece amortisörlermi?

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
viraj demirinin yataklarından olabilirmi z rot diyorlar sanırım ama tam emin değilim

hospitalitiy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aynı sorun benim arabamdada var 2000 astra havalar iyice soguduktan sonra başladı.valla bende anlayamadım

M. Özgür GÜRPINAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava şartlari Ile Ilgili Genel Bir Problem Saniyorum. Benim Arabamda Da Ayni Problem Var Fakat Havalar Sicakken (özelliklere - Derecelere Düşmeden önce) Böyle Bir Problem Yoktu. Hele Bir Kaç Gün Araci Kullanmayip Daha Sonra Kullandiğimda Ses çok Fazla Artiyor Belirli Bir Mesafe Gittikten Ve Araba Isindiktan Sonra Ses Büyük Oranda Azaliyor...

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı şey benim arabadada var çok soğuklarda oluyor 5 - 10 daka sonra gıcırdamalar kesiliyor nedenini bende merak ediyorum

pamu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır bu opeller alem araba 2001 astra editionum var kasislerden geçerken 10-20 m ilerideki adam gıcırtıdan dönüp bana bakıyor daha önce meganem vardı onda öyle birşey yoktu. bu da kalite farkı olsa gerek.

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yapılması gerek acaba yağlama değişim vs... ne gibi önlem almalıyız fikri olan varmı