Süspansiyondan gelen ses

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı hocam. Eger çözümü bulursaniz paylasirsiniz bizimle

• Beğen
Tepkiler: Ens4181

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Benim aracım da aynı model ve benzer kmde 60bin civarı. Aynı sesler lokur lokur uzun süredir bozuk yollarda ön taraftan benim de geliyor. Düzgün asfaltta ses yok. Ustalara gösterdim bu seni yolda bırakmaz, bir sorun görünmüyor boşa masraf yapma böyle kullanmaya devam et dedi. Sorunu çözebilirseniz cevabı merakla bekliyorum zira bu sesler beni rahatsız ediyor artık.

• Beğen

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu arada bu sorunla ilgili daha önceki araştırmalarımdan amortisör takozu ve askı rotlarının değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Hatta GM ve Lemförder arasında kalmıştım ancak henüz değiştirmedim. Orijinaller takılı üstünde

• Beğen

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Salıncaklar en son ne zaman değişti kauçuk kısımları kendini bırakmaya başlayınca lakur lukur ses yapar boşluktan en sonunda da parçalanır.

• Beğen

Ens4181

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Salıncaklar en son ne zaman değişti kauçuk kısımları kendini bırakmaya başlayınca lakur lukur ses yapar boşluktan en sonunda da parçalanır.
Salıncak hiç değişmedi, bugün sökülecek ön takım bu kısımada dikkat ederim teşekkür ederim

Ens4181

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Benim aracım da aynı model ve benzer kmde 60bin civarı. Aynı sesler lokur lokur uzun süredir bozuk yollarda ön taraftan benim de geliyor. Düzgün asfaltta ses yok. Ustalara gösterdim bu seni yolda bırakmaz, bir sorun görünmüyor boşa masraf yapma böyle kullanmaya devam et dedi. Sorunu çözebilirseniz cevabı merakla bekliyorum zira bu sesler beni rahatsız ediyor artık.
Opele ön yargılı usta çok hocam, bu olmaz kronik dedikleri herşeyi kendim veya işten biraz anlayan arkadaşlarımla sorunu bulup hallettik. Bende amortisör diye düşünüyorum ama sağlam dediler, bugün belli olacak inşallah

• Beğen
Tepkiler: mertk

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Opele ön yargılı usta çok hocam, bu olmaz kronik dedikleri herşeyi kendim veya işten biraz anlayan arkadaşlarımla sorunu bulup hallettik. Bende amortisör diye düşünüyorum ama sağlam dediler, bugün belli olacak inşallah

Hocam ne yaptınız, sorunu çözebildiniz mi?

• Beğen

16letgtc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Amortisör takozu ve bilyası yapar bu sesi genelde, haricinde z rotlar olabilir. Diskle vs alakası olmaz hocam konunun.

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Amortisör takozu ve bilyası yapar bu sesi genelde, haricinde z rotlar olabilir. Diskle vs alakası olmaz hocam konunun.
kesin çözüm mü bunlar hocam?

16letgtc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: yoldangeçenbiri