Amfimi Sattım Yeni amfi önerileriniz...

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer marka 4 çıkışlı amfimi goko adlı arkadaşımza satmış bulunmaktayım. bende kendime daha kaliteli ve güzel bi şeyler arıyorum. önerilerinizi bekliyorum. yorumlar için şimdiden teşekkürler :)

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne yani amfi kötümüydü :eek: :D Şaka yapıyorum zira ben 2 tane pioneer oval ve bir tane 1000 lik subwoofer bağlayacağım için beni tatmin edecektir.Bu arada parayı yolladım.Güle güle harcayın...

Son düzenleme:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer marka 4 çıkışlı amfimi goko adlı arkadaşımza satmış bulunmaktayım. bende kendime daha kaliteli ve güzel bi şeyler arıyorum. önerilerinizi bekliyorum. yorumlar için şimdiden teşekkürler :)

bende kickerin en düşük seri amfisi var 1 tk kompenet 1 takım oval bide bas bağlı. cok güzel calıo ama yetmiyo daha güçlü bi amfi gerekiyo:( sana tavsiyem kickerin üst seri amfileri var onlara bak yada audioson olabilir xetec
in üst serileri....

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Oto amplifikatörlerinde Audison'u tek geçerim. Aracımda iki tane var ve çok memnunum.

Gerçi DLS'in Ultimate serileri de çok iyiymiş diye duyuyorum. Bunun dışında bir de Helix marka anfiler baya iyi.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bende boschmaan marka vardı super bı anfı sattım jbl aldım pısman oldum hakkatten beklenmeyen bı performansı var bence..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl gto 5355 :d