Amfi Önerisi?

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önce aracın orjinal cd çaları cd30 mp3 modeline kolon bağlamayı düşünüyorum diye bir konu açmıştım gelen yorumlar dahilinde iyi bir ses alamayacağım ve teybin çıkışlarını zorlayacağımdan dolayı vazgeçmiştim.

250 tl bir bütçe ile araçta en iyi sesi almak istiyorum. Bunun için öncelikle

Pioneer ts 6903

Maksimum Çıkış Gücü: 350 W
Nominal Çıkış Gücü: 80 W

Ortalama fiyat 150 tl civarında bir kolon alacağım. Ve bu kolonu kaldırabilecek 100 tl civarında bir amfi bağlamak istiyorum.

hepsiburada.com da

JAMESON AMP 2960 500W GÜÇ ANFİSİ 252227
Maximum 500 W 4 Kanal
4 Ohm
http://www.hepsiburada.com/jameson-...ils.aspx?categoryid=26050&productid=otm252227

özelliklerinde bir amfi. Fiyatı 80 tl.

Ayrıca bu amfide bir kullanıcı yorumu bu şekilde!!

Arkadaşlar hepimizin tahmin ettiği gibi çok çok iyi bi anfi değil bu yanlız çok önemli bi özelliği varki yani en azından benim çok işime yaradı bu anfiyi eski model teyplerinize ekstra bi cihaz olmadan bağlayabiliyorsunuz yüzlerce pahalı ve kaliteli anfide olmayan bi direk bağlantı girişi var yani aracınızın orjinal teypine bile bağlayabilirsiniz normalde orjinal teyplerde anfi bağlantı yeri yoktur ve eğer yeni bi teyp almak istemiyorsanız ekstra bi 40ytl verip o parçayıda masraf listenize eklemeniz gerekir ama dediğim gibi bu anfide bu masrafa gerek yok ben bunu 2006model getzin orjinal teypine kendi hoparlörlerinide iptal etmeden bağladım getzten zaten iyi bi
ses çıkıyordu bide bu anfiye bağladığım yine buradan aldığım universal 600W bi wooferla bende eskiden olan iki adet müzik seti hoparlörünü bağladım ve gayet eğlendiriyor beni bütün anlattıklarımda çok samimiyim dostlar hakikaten çok çok bişey istemeyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.. Dene seveceksin :)

Bu amfiyi ve pioneer kolonları taksam sizce kolonların performansı nasıl olur?

Veya bana 250 tl bir bütçe ile arabanın orjinal teybine dokunmadan başka önerileriniz varmı?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yüksek giriş dediği normal hoparlör kablosundan sinyal alabilmesi.Güzel bir özellik.
Amfi marka ve özellik olarak vasat ama sadece 1 çift ts6903 bağlayacaksan işini görür.istediğin sesi alırsın.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl 75.4 amfisini tavsiye ederim.dayım almıstı adam amfının uzerınden ayar yaparken bass yerınden fırlayacaktı sankı

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde bu amfi pioneer ts 303 f model bası kaldırırmı ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yukarıda arkadasın verdıgı jamesonmu ne :D senınkı bana sımdılık agır gelır :D

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
dediğim gibi 250 tl bütçem var hem kolon hem amfi alacağım senin amfi bana bayağı bir tuzlu gelir
13 cm fli var 2 takım ama tamir gören ve arızalıda var içinde kısaca 2 takımdan 1,5 takım çıkar onlarıda yanında veririm :) gerçi sağlamda olabilir tam emin değilim durumlarından ama 1 takım kesin sağlam :)

onlarıda takarsın hatta ben bu akşam bi durumlarına bakiyim :) foto istersen onu da çekerim...

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13 cm fli var 2 takım ama tamir gören ve arızalıda var içinde kısaca 2 takımdan 1,5 takım çıkar onlarıda yanında veririm :) gerçi sağlamda olabilir tam emin değilim durumlarından ama 1 takım kesin sağlam :)

onlarıda takarsın hatta ben bu akşam bi durumlarına bakiyim :) foto istersen onu da çekerim...

eyvallah sağolda 13 lük işimi görmez ben oval istiyorum.