Alman Tankı ; BERTONE 2.0 turbo

S40'lar evet öyle biraz garip bir araba anlattığın motor d2 ise hiçbir türlü gitmiyor ama yanlışın var şuanda Volvo hala Ford'un çatısı altında hala 1.6 D2 , 2.0 D3 , T3 ve T4 motorları dahi Ford'un ürünleri fakat yavaş yavaş kendini toparlamaya başladı. Yanlız geçen gün showroom'a gidip S60 ı inceledim çok harika yapmışlar harbiden.

doğukan iddia ediyorsun hala :D 99 yılında ford almıştı volvo'yu. bizde 2005 s40 var focus motorlu. 2010 yılıydı sanırım çinli geely aldı volvoyu.
d2 motolu değil bizdeki makyajsız kasa 1.6 100 bg focus motorlu s40 :D

araç şahane maşallah nazar değmesin tam gazlamalık :D

doğukan iddia ediyorsun hala :D 99 yılında ford almıştı volvo'yu. bizde 2005 s40 var focus motorlu. 2010 yılıydı sanırım çinli geely aldı volvoyu.
d2 motolu değil bizdeki makyajsız kasa 1.6 100 bg focus motorlu s40 :D

Şimdi wiki'den baktım haklısın :) Birde o 100 beygirlik focus motorlusunu bilmiyorum ama d2 olarak geçen dizel motoru hiç çekmiyor o arabayı halada S60 ve V40'ında o motor kullanıyor ve çekmiyor.

maşallah.Sitemizinde sponsoru olan Opel garage a bekleriz tanışmaya.Gelin cumartesi bi çayımızı için :)

Öncelikle iyi dileklerde bulunan arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum ....

Araçta şuan mevcut olanlari yaziyorum (226 hp nereden cikti diyen arkadaşlar için ) ; stage 1 yazilim + katalizorden itibaren komple 6mm boru devaminda remus egzoz + spor hava filtresi+ bosch iridium buji + turbo kisa boru uygulamasi...

Alman tanki konusuna gelirsek ; astra bertoneye binmişligi olan arkadaşlar ne demek istediğimi kolayca kavrayacak tir. Normal astra -g- ile uzaktan yakinadan alakasi olmayan bir araçtir aslinda . görünüm olarak astra -g- ama donanim olarak o yillarda opelin ürettiği ve tank tanimalamasini hakeden nadir arabalardandir. Sadece bertone turbo da kullanilan "DSA (Dynamic-Safety) " ŞASİ ve standart donanimlari saymaya gerek yok.... Tank diye bol keseden atma dik yani :-)

Neyse herkeze iyi forumlar kazasiz belasiz sürüşler...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:51 ----------

maşallah.Sitemizinde sponsoru olan Opel garage a bekleriz tanışmaya.Gelin cumartesi bi çayımızı için :)

İnsallah ... Gelmek isterim

Renk harika,kazasız belasız sürüşler inşallah

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Maşallah hemşerim astra yakıyor... Balıkesir'in neresindesin? Ne işle meşgulsün?

Geri