Allah sakaryalı opelcilere sabır ve bol para versin !!!!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende viyanalıdan bir kaç darbe yedimm..Şimdi viyanalı piyasaya tutunabilmek için Opel Çamdağ diye bir parçacıyla ortak çalışıyor...Aslında Sami iyi bir usta ama Çamdağla ortak çalıştığı için yetkili servis gibi,tamir değil parça değiştirmek zorunda kalıyor..Tabi artık işinede böyle geliyor..Ama emin olun Sakarya'da ki diğer büyük opel servisleride aynını yapıyorlar...Ama Viyanalı en tehlikelisi..Adapazarında yetkili servis Ekin Oto'dur ve Viyanalı Samininde fiyat bazında ondan geri kalan yanı yoktur...
Benim çektiklerimi bir bilseniz burda..Ah ah....Düzcede İsa usta aklımda olsun....

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun malesef toplumumuzda bu tür insanlar var allahım islah etsin

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bi sakaryalı olarak arkadasa katılıorum.hele o viyanalı sami denilen usta müşteriye nasıl davranması gerektini bilmezin teki.arakadasım eğer bir daha yolun düşer usta ihtiyacın olursa adapazarından eskişehir-bilecek yoluna gir toyota plaza yı geçince yılmar opel servisi var sol tarafta.herşeyde yardımcı olurlar.yolcuyu da asla yolda bırakmazlar işi gece kaçta bitsede.bizzat şayit oldum.ben bi sakaryalı olarak ordan baska yere gitmem.ödeme konusundada haytta sıkıntı çıkmaz eğer çok bi meblağ çıakrsa istediğin kadar taksite bölüolar senin ödeme gücüne göre kardeşim.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Faruk bende Yılmar'a gidiyorum uzun zamandır...Şimdilik bir problem yok..Ama fiyat konusunda aynı hepsii..Bu yüzden yolum düşerse Düzcedeki İsa ustayı ziyaret ederimm..

fuatank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
viyanalıdan canı yananlar derneği kuralım arkadaşlar :)

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
ustalık artık tabelalarda kalmıs. hele de kucuk sehirlerde... enson kaportacının birine sadece tofas ve reno yazmasını soyledim kapısına.......

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende düzceden dert yanardım ama Allah razı olsun bi kaç arkadaşımız (opel yetkili servisinden ayrılmışlar) bir araya gelip servis açmışlar, İsa ustayı çıkaramadım ama muhakkak o da iyidir. Fakat ben ve benim gibi ufak şehirlerde yaşayan arkadaşların sanırım en büyük sorunumuz yedek parça ve aksesuar yönünde.