Alfa Romeo 156 2.0 T.Spark Selespeed nasıl bilirsiniz

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de alfa romeo 156'yı çok beğeniyorum yani arabayı aldım alacam nerdeyse o kadar kafama takılıyor internetten falan bakıyorum satılık ilanlarına ama selespeed korkutuyor manuelden şaşmayım diyorum;

alfa romeo 156 2.0 TS düz, executive veya distinctive 1999-2001 arası alabilirim çok canım çekiyor yani :)

bi taraftan da bakıyorum değer mi diye çünkü arabamdan da memnunum stok yeni motor, ayarlı koni amortisör, irmscher headers, angel mercekli zenon 6000K far, bagajda bas ile ses sistemi, zavoli LPG vs. var ve çalışmayan hatta ışığı yanmayan bir tek düğme fonksiyon yok her yönden beni tatmin ediyor... hiçbir sorunu yok yani ama km çok araç 235.000'e dayandı tamam mı devam mı dicem?

napiyim ben yaa :confused:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
alfa al yaaa alfa bi baskadır

thefish

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda bayaa bir alfa fanı varmış gizliden gizliye... 1 sene kadar 156 sahibi olma fırsatına nail olduğum için rahatlıkla söyleyebilirimki o alfa virüsü bir kez bulaştımı içinize kurtulması zor oluyor başka arabalarada binseniz gözünüz yoldaki alfa ları hemen ayırd ediyor satılık ilanlarına bakarken kendinizi bir anda alfa bölümünde bulabiliyorsunuz =) üst sayfalarda arkadaşlar bahsetmiş kronik sorunlarından ama eğer arabanızla ilgilenmekten hoşnutsanız, ufak tefek problemlerini çözmekten keyif alacaksanız alfa nın size kazandırdığı sürüş zevki, performans ve yol tutuşu kolay kolay başka araçlarda yakalayamazsınız.. sonuç olarak ferrari yokken alfa romeo vardı =)

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 sonrası 156 larda harika ama Alfa 159 a bindim.Abi araba onlar ya:eek: