Acaba aracımı neden satamıyorum?

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Uğraşıyorum didiniyorum gelen usta beğeniyor araba bakımlı tek problemi yok ama adamlar geliyor bakıyor beğeniyor almadan gidiyor 8 tane müşteri geldi gitti hadi 1 i param çıkışmıyor dedi indirdik fiyatı 250 lira için vazgeçti gitti problem bende mi acaba arabada mı?

araçta bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...inalyakisikli-mavis-lpgbenzin-98684630/detay/

yardım edin ya :(

canım sıkıldı yeterince 10 a mı vercez aracı :S

Son düzenleme:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bende aynı durumu motorumda yaşıyorum ya şans işi yada satanlar okuyup üfleyip bişeyler yapıyor anlamadım aynı motoru aynı fiyata yüksek kmlere pazarlıksız satıyorlar benmki en azz 20 bin km daha düşük kazasız servsi bakımlı ben 200 tlde pazarlıkta düşüyorum alan yok:D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızın rengi pek tercih edilir değil.Bu nedenle mutlaka alıcılara mavi araba alınırmıdiye akıl veren, daha yüksek model buluruz diyen, iki kapılıaraba tutulmuyo diyen ve vazgeçiren kesinlikle vardır.Bir de taksi çıkması araçlar düşük fiyata satılldığı için binici arabalarının piyasasını çok etkiledi.Bu sizinle veya aracınızla alakalı birşey değil.Piyasa çok karışık ve kafası birşeye çalışmadığı hale çok şey bildiğini iddia eden çok kişi var.Ve nedense hangi ortama girsem o çok şey bilenlerin araç aldığında ve sattığında kafasını taşlara vurduğuna şahit olmuşumdur :)

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Satılmayacak araç yok. Aracınıza istediğiniz fiyat da piyasa ortalaması, ben satılmaz denen tigrayı 1 günde sattım. 9 -10 bin piyasası vardı masraflarını düştüm 7500 tl ye verdim gitti :D aracım motoru ve döşemesi bitik di, kliması çalışmıyordu hatta radyatörünü söküp atmıştım. hiç problem etmediler. Para acil gerekliyse ve aracınız tek kapı ise fiyatta diretmek anlamsız 3e 5e bakmamak lazım. Keyfe keder satılık ise istediğiniz fiyatı bekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ÖTV zammı yüzünden araç alacak olanlar nasıl binerim, ne kadar binerim, kaç lira yakar vs. diye bir kere daha düşünüyorlardır herhalde kafaları karışmıştır belki :)

fiyat çok fazla düşme veya düşeceksen belli bir miktar bir kere düş bir daha elleme çünkü fiyatın sürekli düştüğünü görenler biraz daha biraz daha düşsün diye bekleyip almazlar araçta sorun var da sanabilirler.

hayırlısı olsun...

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.youtube.com/watch?v=QCHF6oo4680

Ben corsaların tek kapısına anlam veremedım gıttı bu aracı eger yakıtı dusuk olsun orta dırek bır aıle kullansın dıye pıyasaya surduyse opel nerede arka kapılar kullanışlı değil...
Yok spor arac olsun gorsellıge ve sportıf kullanıma uygun olsun denmısse motor yetersız cızgısıde yeterınce havalı değil...
Bu arada sözüm meclisten dışarı eminim aracını severek kullanıyorsun zevkler ve renkler de tartışılmaz ama görüşüm bu henüz senin aracın alıcısı gelmemiş diyorum..

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baktın ki potansiyel alıcı 500 TL altına bile ver gitsin.250 TL için müşteri çevirmeye değmez.Paranın 1 aylık getirisi daha fazla.Ama ölücüleri de defetmek lazım.Bazen bu çizgiyi ayarlayamayınca ya da çok iyiniyetli olunca alıcıda da şüphe oluşuyor.

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek kapılı corsaları şirket aracı sanan bir çok müşteri var bunu unutmayın.Siz ilanınızda üstüne basa basa yazmışsınız değil diye..Ama maalesefki bir bilinç oluştu,tek kapı corsamı ? Özellikle dizelmi ? Kesin vandır,şöyledir böyledir..Aracınız benzinli vandan çevirme değil ama gelde bunu anlat hadi..Para verecek ya adam,anlamaz dinlemez..şüphe varsa uzak durur..Bundan dolayıda olabilir,tek kapı araçlarında alıcısı elbet daha az..Bana kalırsa 2001 corsa için 14bin fiat biraz fazladır,aracınız temizdir diridir o zaman inmeyin fiatınızdan.Binin keyfinize bakın,eşe dosta satarsınız zaten bir süre sonra ;)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Her malın bir alıcısı mutlaka vardır biraz sabır.bende 94 model vectramı satışa çıkardım 13800 yazdım.bu fiyata piyasasısının çok üstünde ama acil değil belki bir alan bulunur bulunmasada sorun yok arabamı seviyorum.