'96 astra gsi sfi 06 zan 48

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
owww panjur ankaraya gelmiş:)bi canlı görebilirmiyim:D

Son düzenleme:

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskiden pek sevmezdim ama nedense araç şimdi hoşuma gitti :p

Her ikiniz içinde hayırlı olsun deniz abi çok iyi bakmıştı belli ki sizde öyle devam ediyorsunuz kazasız belasız güzel günlerde kullanın...

Söylemeden geçmek istemedim önüde 94 olarak görmek isteriz :)

cdx96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
owww panjur ankaraya gelmiş:)bi canlı görebilirmiyim:D

ne zaman istersen

94 tamponu düşünmüyorum bazı arkadaşlarda yap diyor ama ben 94 ün arkasını seviyorum önü bana çok güzel gelmiyor bunun ön kısmı daha iyi görünüyor.
bide ön arka 94 olunca klon gibi olacak. çakma gsi zaten millete ecotec değil sfi diye dert anlatmaktan yoruldum bide 96 görünümlü 94 şahin moduna girmeyelim

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bence nubuk yapmayın nedeni cok cabuk dagılıyor ve sokakta satılan nubuk döşeme olmaya uygun değil yani rubbing dediğimiz testlerden geçmiyor bu da kısa ömürlü kılıyor.

Adamın elinden kayıyor bir dikişi sallama yapıyor ben paramı alırım beni bağlamaz fakat bu kusursuzcuların kafasını dellendiriyor

Almanya opsiyonunu değerlendirin derim, Sıkışırsanız yardım edecek arkadaş ta buluruz.D

cdx96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 CÜLER DUYMASIN :d

abi o başka bu başka. tabiki 94 orjinal olması iyi ama 96yı 94e çevirince bence kötü duruyor. dediğim gibi ben 96 önünü daha şık buluyorum ama arkası yavan duruyor. benim arabada 96 arka tamponu olsa idi kesin bu şekle çevirirdim ama önüne dokunmazdım.

cdx96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bence nubuk yapmayın nedeni cok cabuk dagılıyor ve sokakta satılan nubuk döşeme olmaya uygun değil yani rubbing dediğimiz testlerden geçmiyor bu da kısa ömürlü kılıyor.

Adamın elinden kayıyor bir dikişi sallama yapıyor ben paramı alırım beni bağlamaz fakat bu kusursuzcuların kafasını dellendiriyor

Almanya opsiyonunu değerlendirin derim, Sıkışırsanız yardım edecek arkadaş ta buluruz.D

bir kaç değişik nubuk örneği gördüm güzel olmuştu ama ömür konusunda haklı olabilirsiniz. gerçi yıpranacak tek yer direksiyon olacak diğer yerler yıpranmayı gerektirecek kullanımda olmayacak.

almanya opsiyonu nedir o konu hakkında bilgim yok.
döşemeci tanıdık varsa görüşmek isterim bana detay verirseniz sevinirim.

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozan bi haberleşelim.bende iç kısma karbon ve döşeme düşünüyorum.ama döşemede orjinalden şaşmıycam gibi geliyor.ozelden at telefonunuda bi haberleşelim.