4*100 16'' 9 ofsetlı jant BBS marka

ergin.kilic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ofsetlı jantlar cok güzel oluyo kardesım ama 9 ınc genıslık alma bende daha ufak ofsetlı alırsan hıc bı sorun yasamassın ins hayırlısı olur...

melih_ofluoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya demın ınternette baktım arka 9 ön 7.5 acaba o sürtme yaparmı? bızım araclarda en buyuk etken onler sanırım ?

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiçbişey olmaz kardeşim kt4 koydum arkalar 9.5 ofset biraz dısarda duruyo lastıkler arkadan canavar gibi duruyor araba... amortisörlerini sertlesrırsn fazla degıl % 25 30 civarı hiç bişey olmuoy. türkiye yollarındada derın çukurlardan kaçıcan o akdar.türkiyede aynen bu model geziyorum ;)

melih_ofluoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiçbişey olmaz kardeşim kt4 koydum arkalar 9.5 ofset biraz dısarda duruyo lastıkler arkadan canavar gibi duruyor araba... amortisörlerini sertlesrırsn fazla degıl % 25 30 civarı hiç bişey olmuoy. türkiye yollarındada derın çukurlardan kaçıcan o akdar.türkiyede aynen bu model geziyorum ;)

tşk ederım kardesım yormun ıcn senden bır rıcam olcak bana senın arabanın resmını atabılırmıısn bır ornek olarak gormus olurum bu ay alcam daa karra vermıs olrum hem minik-dev@hotmail.com

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok pişman olursun çoooooookkkkk , Yol seçecceksin , arabana kimseyi almayacaksın.Ben bir ara çok sıkıntısını çektim.

melih_ofluoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam da bunu takakn nasıl takıyor yaa anlamıyorum o zmn nasıl bır jant takmm lazım bana yardımcı olun

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşeyin bir çözümü yolu varki yapılıyo..ben ilk taktıgımda sürtüyodu ki çukura girmeden düz yolda.. %25 sertleştrdm arka amortisörü 5 kşi bindiğimzde bile tık yok sadece sekmenin zevkni yaşıorm zıp zıp gidiyo :)