jant ve spor yay konusunda yardım

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
185-45-15 Lastikler 195-50-15 lastiklerden daha pahalıdır, daha düşük yanaklı olduğundan aracın daha basık görünür.

hmm anladimm ben yarin gidip 4.0lik apexleri alicam pazartesiye kadarda senden haber bekliyorim abi spoon jantlar icin olumlu olmazsa pazartesi gidip spoonlara bakiyorim kafama yatarsada alicam abi cok geciktkm :D sabirsizlaniyprim :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yok hocam 5lik koymuycam zaten ama tek korkum 3.5la cok dusmezse diye korkuyorum yay olarakta apexi dusunuyorumm ne dersiniz digerleri pahaliii geldi ? spoon janti 15mi alsam 16mi kisaca araba surungen gibi dursun ama surtmesknn istiyorum bu konuda yarfima cok ihtiyacim var ayrica bu et37demissiniz o neoluyor ? bn araca arkadan baktigimda orjinal jantlardaki gibi incecik bi lastik gormek istemiyoeum yere oturmus saglam furan yani ayaklari yere saglam bassin istiyorum lastik olculerinide 195/50/15dusunuyorum fikri olan?
ozaman 15 spoon 195 45 R15 lastik ve 50mm yay. yaydada fk kullanabilirsin. ben kullaniyorum gayet memnunum on 6cm arka 5cm dustu.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
duydum abi...:)
acep how many ??

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eee bu oraya oturmıycak gıbı duruyor abıcım neyse bende bugun mishelıne gıttım adamların elınde konıg marka spoon jant var sıfır 5 yıl garantılı 550 lira hemde :D onumuzdekı hafta gelıcekmıs devamı bronz yoktu sarı ve sıyah vardı elınde 150 tlyede brıston lastık takıyor ustune sıfır 2 yıl garantılı 1100e bırakıyor ıcımede sındı ve rot balansınıda ucretsız yapyor tanıdık cıktı adam :D kısmetse onumuzdekı hafta onu alıcam yayları sordum satılmıs yaysız kaldım ve kıme sorduysam once jant sonra yay alınır janta gore ayar yapılır dıyor icim rahatladıı ikinci el lastık ve yay aranıyor su anda onlar ıhtıyacım kaldı abıcım :) bu arada bu arada kendı aracın gıbı ılgılendıgın ıcın su kardesını sevındırdıgın ıcın cooook tesekkurler :) butun opelim.net ailesıne coook tesekkurler yardımlarınızı beklıyorum lastık ve yay konusunda :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eee bu oraya oturmıycak gıbı duruyor abıcım neyse bende bugun mishelıne gıttım adamların elınde konıg marka spoon jant var sıfır 5 yıl garantılı 550 lira hemde :D onumuzdekı hafta gelıcekmıs devamı bronz yoktu sarı ve sıyah vardı elınde 150 tlyede brıston lastık takıyor ustune sıfır 2 yıl garantılı 1100e bırakıyor ıcımede sındı ve rot balansınıda ucretsız yapyor tanıdık cıktı adam :D kısmetse onumuzdekı hafta onu alıcam yayları sordum satılmıs yaysız kaldım ve kıme sorduysam once jant sonra yay alınır janta gore ayar yapılır dıyor icim rahatladıı ikinci el lastık ve yay aranıyor su anda onlar ıhtıyacım kaldı abıcım :) bu arada bu arada kendı aracın gıbı ılgılendıgın ıcın su kardesını sevındırdıgın ıcın cooook tesekkurler :) butun opelim.net ailesıne coook tesekkurler yardımlarınızı beklıyorum lastık ve yay konusunda :)

Öncelikle yardımcı olabiliyorsam eğer ne güzel, bahsettiğin marka ve fiyat çok iyi jant lastik için, bende aracı İstanbul'dan almaya geldiğimde esenlerde bi lastikciden aynı fiyatı almıştım, ancak o günlerde bütce müsait olmayında daha sonra Konya'dan sıfır Jant+Lastik olarak 1.100 liraya 3 ay ertelemeli, 10 yada 12 taksite almıştım.

Yay konusunda sözümü dinle çıkma eibach araştır, bul. Bu yerli yaylara içim bir türlü ısınamadı gitti, eibachın konforu muhteşem, daha akşam gezdim arabayla, biraz sekiyor ama kesinlikle vurma, rahatsız edici ses vs. yok..

Corsaların sisleri o şekilde, oraya oturduğunda sadece önden yuvarlak kısmı gözükür, arkasında kocaman sis vardır, hoş bişeymiş, ben almamış olsaydım alırdım bunlardan.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
duydum abi...:)
acep how many ??

Linkte fiyatı var Caner, 130.00 lira. :D

Depolar; 65x2=130 zaten, böyle bişey almak daha mantıklı, yalnız almadan önce teyit etmek lazım, malum 01-03 sisi farklı, 04-06 sisi farklı.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linkte fiyatı var Caner, 130.00 lira. :D

Depolar; 65x2=130 zaten, böyle bişey almak daha mantıklı, yalnız almadan önce teyit etmek lazım, malum 01-03 sisi farklı, 04-06 sisi farklı.

ve mercekli diyor 110tl yaziyor orda mantikli geldi banda ama meecekle normal sis farinin farki nasil olabilirki? goren varmi hic mercekli sis bmw 2001kasalarinda vardi bit gibi yaniyorda oyleyse kalsin :D