Corsa C Jant

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takılır takılır...
madem arabanı özelleştirecen kupon birşey yap...

gidipte 30 binlira verip misal bir hyundai e binip sıradan olmaktansa gider 20 bin e bir pug alıp,bmw alıp,misal diyelim ben daha almamda opel alıp ona 10 bin lira harcarsam daha da içime siner...

jant ta ayakkabı misali...kolpa takmaktansa hiç takmam...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
takılır takılır...
madem arabanı özelleştirecen kupon birşey yap...

gidipte 30 binlira verip misal bir hyundai e binip sıradan olmaktansa gider 20 bin e bir pug alıp,bmw alıp,misal diyelim ben daha almamda opel alıp ona 10 bin lira harcarsam daha da içime siner...

jant ta ayakkabı misali...kolpa takmaktansa hiç takmam...

bende tenekelerle geziyorum,
alsanda harcasanda araba yine aynı araba satarken malasef para etmiyor,
alacağım jant lastik takım 500 ü geçerse almam, altımda insignia olsa ona 500tl lik jant almam :) ama corsayada 2000 tl lik takım takmam

he uzun yıllar araba kullanacak biri olsam yaparım, ama max 6-10 ay araba kullandığım için o yüzden düşünce tarzım bu

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sök al canım üstünden kalite jantı herzaman nakite çevirirsin...

birde aslına bakılırsa jant parası değil...gidipte sahte bbs takmak ..git başka bir jant tak ama neden sahte ? veya kolpa...güzel görünmüyor göze...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
sök al canım üstünden kalite jantı herzaman nakite çevirirsin...

birde aslına bakılırsa jant parası değil...gidipte sahte bbs takmak ..git başka bir jant tak ama neden sahte ? veya kolpa...güzel görünmüyor göze...

sök al satmak için boğuş:) meraklı biri çıkacakta satacaksın :)

15-16 araba değiştirdikten sonra böle oluo insanlar heralde

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam ortak benim dediklerimde zaten orjinal lenso bsx corsa teamda fotolarını koymuştum sende beğenmiştin, onlardan bahsediyorum. ;)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lenso yazacaksa göbeğinde can feda
ama onunda ofsaytı var arkadaş jant iki parça gibi duruyor ama çember vidaları kolpadan... :) göbeği boyatam desen olmuyor antin kuntin birşey çıkacak...

yoksa bbs rs ler benim çocukluğumdan hastalıktır,golf 2 ve hayal ettiğim tek janttır ama şimdi okadar soğumuş durumdayımki....ama orjinali olsun takarım :)

coyate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesın ayrı bır seyı var ne bıleyım gözume guzel gözukuyor arkdaslar jant konusunda hıc bı bılgım yok mesela jantın yanakları dısa cıkık olanlara ne denılıyor ofset falan bıseyler var yardımcı olursanız sevinirim

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
para vermeden jant vs aksesuar değiştirmek çok bi görünüm vermez arabaya (bence) . bu tür modifiye işi maddi açıdan biraz bolluk istiyor. ucuza aldığın sağlıklı olmayacağı gibi görüntü olarakta o fiyata güzel bir şey bulamazsınız diye düşünüyorum. takdir sizin.