2013 ASTRA 1.4 TURBO LPG DÖNÜŞÜM İÇİN TAVSİYE

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 ASTRA 1.4 TURBO LPG DÖNÜŞÜM İÇİN TAVSİYE

harunhoca link' Alıntı:
vazgeçtiniz galiba yaptırmaktan !!! Sizi yanıltmak istemem, sadece ben şimdilik erken olduğunu düşünüyorum. Siz de geçen her dakikanın zarar olduğunu düşünüyorum düşünüyorsunuz, forumdaki bir arkadaşın dediği gibi LPG düşünmeyen tek kişi ben miyim acaba?

Bende hiç düşünmüyorum, en az iki kişiyiz. :)

Turb0-lpdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Onur bey acaba lpg montajı yaptırdınız mı yoksa vazmı geçtiniz landirenzoyu öneririrm eğer vazgeçmediyseniz omegas birde mutlaka yağlama kiti taktırmanızı öneririm nacizane fikrimdir saygılar

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

bu konuda bende fikrimi söyleyecek olursam bence lpg olayından uzak durun derim hem ahım şahım bir fark olacagında sanmıyorum bence aracınıza yazık etmeyin kısacası lpg ye karsıyım

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BEN DE LPG YE KARşI BİR İNSANDIM BİR ARA AKLIM KAYAR GİBİ OLDU FAKAT TAKTIRMAMAK KONUSUNDA KARAR KILDIM.İKİ G֜N ֖NCE ABİMİN 2011 MODEL 1.6 TREND MONDEOSU 45 BİN KM DE (40 BİN KM LPG Lİ) SUBAPLAR ERİDİ ÖœST KAPAK ACILDI DERKEN 3400 TL MASRAF ևIKARDI ETTİğİ KARI MI SAYSIN YENİ ARABANIN ARIZA ևIKARMASINI MI BILMIYORUM AMA ևOK SEVDIGIM ARACIMDAN SOGUMAK ISTEMEM SANIRIM BU IS BENI ASACAK GİBİ HEM NE G֜ZEL ևALIşIYOR BENZİNLE BAK ARIZA DA ևIKARMIYOR  ;) KARAR SENİN...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bende hiç düşünmüyorum, en az iki kişiyiz. :)

Ettik 3  :)

onurcura

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

LPG taktırmayanlar kervanında olmuş 3 kişi. araştırmalarım sonunda lpg konusunda arabanın ilk yılını tamamlamasına karar verdim. hala arabam 3500 km. de garantide oluşabilecek sorunlar için bir süre daha (nisan ayına kadar) en azından taktırmayacağım.

onurcura

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turb0-lpdi link' Alıntı:
Onur bey acaba lpg montajı yaptırdınız mı yoksa vazmı geçtiniz landirenzoyu öneririrm eğer vazgeçmediyseniz omegas birde mutlaka yağlama kiti taktırmanızı öneririm nacizane fikrimdir saygılar

nisan ayına kadar beklemeye karar verdim. siz ne zaman taktırdınız. aracınız 1.4 turbo mu yoksa 1.6 mı? ne kadara mal oldu taktırmak ve taktırdığınızdan beri kaç km oldu?

Turb0-lpdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurcura link' Alıntı:
nisan ayına kadar beklemeye karar verdim. siz ne zaman taktırdınız. aracınız 1.4 turbo mu yoksa 1.6 mı? ne kadara mal oldu taktırmak ve taktırdığınızdan beri kaç km oldu?

Onur bey benim aracım 180hp olandan bende 2000km oldu lpg ile kullanıyorum fiyatı pm atabilirim şu anda genel anlamda memnunum zaten benzinle beraber kullanıyorum aracı saygılar

onurcura

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lpg olayı aklımdan çıkmıyor. şehir içinde bu araba ile 9 litre yakanlara inanamıyorum ben. sürüş mesafelerimin çok kısa olmasından mıdır nedir. 100 tllik benzinle 170 km anca yaptım. ortalama 11 ltre arabam 4000 km de.  landirenzo turbo yağlamalı kit için 2300 civarı bir fiyat aldım. sanırım martı bekleyemeyeceğim. 300-350 arası da ruhsata işleme tutacak. 100 bin km de motor garantisi veriliyor. toplam 2600 tl :S