2013 ASTRA 1.4 TURBO LPG DÖNÜŞÜM İÇİN TAVSİYE

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 ASTRA 1.4 TURBO LPG DÖNÜŞÜM İÇİN TAVSİYE

Onur bey landirenzodan fiyat aldığınız kit'in tam olarak adı ne? Ben de bi kaç yere sordum ağızlarını 3binden aşağı açmadılar  thnxx

onurcura

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Onur bey landirenzodan fiyat aldığınız kit'in tam olarak adı ne? Ben de bi kaç yere sordum ağızlarını 3binden aşağı açmadılar  thnxx

hocam kitin tam adını bilmiyorum. yüzyüze görüşünce ayrıntılı olarak yazarım

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam onur bey. Bana 1.4 Turbo için landirenzo omegas plus ve prins VSI 2 kitinden bahsetmişlerdi fakat fiyatı da dediğim gibi çok çok fazlaydı. Haberlerinizi bekliyorum  greatt

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurcura link' Alıntı:
3 bin km'de 1.4 T Sport Astra sahibiyim. Landirenzo, Lovato veya BRC LPG kiti taktırmayı düşünüyorum.
Tüm forumu okudum lpg ile ilgili ve taktırmaya karar verdim. ama iyi bir usta bulmam lazım.
İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli çevresinde usta tavsiyelerinizi yollarsanız çok sevinirim.
Teşekkürler şimdiden...
onurcura  kadeşim kocaelınde sana tavsıye edebıleceğım FS OTOGAZ var adamın ısmı faruk sevgılı derncede kıpa nın  hemen yanında e5 ten geçerken yolun hemen kenarında ordan goreceksın zaten  kıpa ıle arası 300 yada 400 metre fılan var orasını sana tavsıye ederım  hatta bızım sıteden fastex arkadaşımız da orda beraber taktırdık

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vazgeçtiniz galiba yaptırmaktan !!! Sizi yanıltmak istemem, sadece ben şimdilik erken olduğunu düşünüyorum. Siz de geçen her dakikanın zarar olduğunu düşünüyorum düşünüyorsunuz, forumdaki bir arkadaşın dediği gibi LPG düşünmeyen tek kişi ben miyim acaba?

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

abi nasıl sehir icinde 7-8 litre yaktırıyorsunuz ben anlamıyorum ya benim aracımda bir problem varya ben arac kullanmayı bilmiyorum aslında agrasif kullanan biri de degilim ya benim aracımda birsey var ya da arac kullanmasını bilmiyorum ne kadar sakin kullanırsam kullanayım 9 un asagısına inmiyor arkadas! valla tebrik ediyorum sizi

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

harunhoca link' Alıntı:
şahsen aynı aracın sedan ve cosmosu bende var. Henüz 2650 km.de. şehir dışında 6,5-7,0  litre arası yaktı pompa değeri olarak. şu an şehir içinde 7,9-8,1 gibi yakıyor b.sayara göre. Pompa değeri ne kadar fark eder bilmiyorum. Uzun yolda karşılaştırdığımda b.sayar 0,3 litre kadar az gösteriyor, bu da demek oluyor ki en fazla 8,5 litre olacak. Bu da benim için makul bir değer, LPG taktırarak hem orijinalliğini bozdurmak hem de acaba arıza cerecek mi sıkıntısını yaşamak istemem, en azından bir kaç sene böyle binmeyi planlıyorum. Baktım çok daraldım belki bir kaç sene sonra düşünürüm. Hem de sizin gibi değiştiren arkadaşların tecrübelerinden istifade ederim diye düşünüyorum.
abi nasıl sehir icinde 7-8 litre yaktırıyorsunuz ben anlamıyorum ya benim aracımda bir problem varya ben arac kullanmayı bilmiyorum aslında agrasif kullanan biri de degilim ya benim aracımda birsey var ya da arac kullanmasını bilmiyorum ne kadar sakin kullanırsam kullanayım 9 un asagısına inmiyor arkadas! valla tebrik ediyorum sizi

onurcura

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca hala taktırmayı düşünüyorum. Ustalarla görüştükten sonra buradan paylaşımlarını yazacağım.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onur ızmıttekı fs otogaz la gorusmenı ısterım

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
şehir içi pompa verilerine henüz ulaşamadım. b.sayar verisi öyle diyor. Pompa verileri geldiğinde belki dediğiniz gibi benim de 9 lt üzerinde çıkacaktır. Buradan paylaşacağım tam olarak, net olarak. Ancak deponun 3/4 ü hala dolu ve 15 günden önce bitmez