1.4T motorlarda shift uyarısı var mı?

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4T motorlarda shift uyarısı var mı?

hmmm zeki şey yani  :D

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Varsa ve yanmıyorsa bi manası yok :).. Yananlar vardır belki ama ilk üretimlerde sonrakilerde yanmıyor herhalde.. Aynı meganeler gibi konsola koyuyorsunda nie yakmıyorsun tabi bunuda ayrı bi düsünmek lazım

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skydivingbaris link' Alıntı:
Peki bu Shift uyarısının rengi sizde değişiyor mu? Bende hep ekran renginde, yani kırmızı ama kitapçığında yeşil yanınca vites değiştirin yazıyor. Shift uygulamasını nasıl yapıyorsunuz?
hız göstergesinin olduğu yere iyice bakarsanız orda bir shift işareti daha göreceksiniz sanırım bu türkiye de çalışmıyor bu yeşil olabilir bizde km sayacının yanında ve benim koltuk konumum nedeniyle ve direksiyon yeriyle alakalı olarak km sayacı ve shift i gösteren bölge hiç görünmüyor.diğeri çalışsaymış daha güzel olurdu

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

bence cok sacma olmus 50 ıle gıdıyorum 3. vitesde yanıyor 4 yapacak halım yok ya 50 dede neye gore yandıgını cozemedım

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
bence cok sacma olmus 50 ıle gıdıyorum 3. vitesde yanıyor 4 yapacak halım yok ya 50 dede neye gore yandıgını cozemedım
kullanım tarzına göre yanıyor, eğer sakin, düşük devirli kullanıyorsan düşük devirlerde yanıyor. ama yüksek devirli kullanıyorsan yüksek devirde yanıyor.

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kullanım tarzına göre yanıyor... bazen saçmalıyor :)

Lorenzo Von Matterhorn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence kullanım tarzına göre olabilecek en ekonomik şekilde gitmemizi sağlıyor. ben genelde dikkat ediyorum o uyarıya fakat 8 litrenin atına düşmemi sağlayamıyor. Bu arada eski konu ama, 2010 sport paketlerde kapı içi aydınlatma olup 2011lerde bunu kaldırmış olduklarını bilmiodum. Ayıptır bu yaptıkları. Mükemmel bir özellik çünkü iç aydınlatma...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lorenzo Von Matterhorn link' Alıntı:
bence kullanım tarzına göre olabilecek en ekonomik şekilde gitmemizi sağlıyor. ben genelde dikkat ediyorum o uyarıya fakat 8 litrenin atına düşmemi sağlayamıyor. Bu arada eski konu ama, 2010 sport paketlerde kapı içi aydınlatma olup 2011lerde bunu kaldırmış olduklarını bilmiodum. Ayıptır bu yaptıkları. Mükemmel bir özellik çünkü iç aydınlatma...
serviste  140 tl ye sonradan takılabiliyor bu özellik

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=Lorenzo Von Matterhorn link=topic=506.msg19637#msg19637 date=1301227392]
serviste  140 tl ye sonradan takılabiliyor bu özellik
[/quote]
orjinal değil ancak sanırsam yanılıyor muyum?

Lorenzo Von Matterhorn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serviste 140TL ye kapı içi aydınlatma taktırıyorlarsa ve öyle yan sanayi değilse süper... yarın servise gidecektim hemen bende bir fiyat alacağım.  steeringwheel