Yetkili Sevisler Haricinde Oto Sanailerinde Bir Tamirciye Gittinizmi?

ekarizma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İst. bilmiyorum ama Konya'nın yetkili servisine aklı olan götürmez. Benim aracımda hararet problemi vardı, tamam yaptık dediler yarım saat sonra araba radyatörü patlattım. Sanayi en iyisi abi. Ne kadar teknoloji kullanamasalarda onlardaki bilgi hiçbir yerde yok. Servis konusunda benim ağzım çok yandı.Konya'da aklı olan gitmez servise.Şimdi sanayi de bir usta var onunla çalışıyorum kafam da cebimde rahat oluyor...

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reno için konuşuyorum babamın bir arkadaşı cevizlibağ opelin arkasında..ne zaman sıkışsam yardımıma koşar kendi arabası gibidir.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aydın ve civar il ilcelerde bulunan tüm opelim.net dostlarını bekleriz ATS OPEL

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul'daki Forumumuza da katkıda bulunan ve forumumuzca önerdiğimiz

OPEL TEAM SERVICE
vardır.
Bostancı Oto Sanayii'nde... Yakında taşınacaklar ama :)

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arabamın garantisi bittikten sonra 1 kere gitme ihtiyacım oldu onda da özel servise gittim.Özel bir durum dışında yetkili servise de gideceğimi sanmıyorum.

OTEC özel servisi nerede?yeni sanayiide mi?briaz tarif edebilirsen sevinirm

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Manisa ve civarı için Gökhan Oto yu tavsiye ederim arkadaşlar.Her konuda yardımcı olurum,ustayla samimiyetim iyidir.Oranın sahibi veya ortağı değilim yanlış anlasılmasın;benim ki iyilik babından ...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu gün opel team a gidecektim merkez opelden parca fiyatı ögreneyim dedim tam karşısında bostancı opel var orayada bi ugrayım dedim adam arka balata ses yapıyo dedim bitmiş olabilir dedim yok tozdur dedi söktü tozmuş kampanaları torna yaptırdı toz atsın diye 15 ytl baktık bu sefer önden ses geliyo gm balataydı merkez opelden almıştım oraya dedim bular hatalıymış sagolsun degişti lukas verdi 20 ytl normalde 45 miş degişim böyle oldu hemde de lukas hemen degiştirebilirsin dedi gm degişmez servis sorun yaratıyo dedi servis fiyatı işçilik dahil 130 140 civarı önlerde degişti mabil yag aldım 45 ytl kartel tapasını söktü dişleri zarar görmüş yeni diş açtı yeni tapa takmadan 1 lt ucuz yag al üsten boşaltalım dedi niye dedim capak varsa atar dedi aldım sonra mobil yag koyduk
hava yag benzin filitre degişti. bujiler degişti gm olarak .

gayet iyidi hesap yag ve balata hariç işçilik dahil 145 tuttu

yag ve balatada 65 yani 210 ytl bakım serviste 350 400 civarı bu iş bedeli

bu arada direksiyon kutusu ses yapıyo dediki bostancı opel ben yaparım 350 ytl bidaha ses mes yapmaz yaparsa ben burdayım iyi dedim bayramdan sonra yaptırıcam sizce bu işlem ne kadar başarılı özel malzemeden parça yaptırıyormuş...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin verdiğin fiyatlar yetkili servisle aynı.bizde direksiyon kutusu o fiyata revizyon yapıyoruz.hizmetten memnunsan böyle devam et

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis olayını bir önceki arabamı (MAZDA) satmamla sona erdirdim, Koşuyolu merser'de servis şefi eleman çok iyiydi, sırf onun için oraya giderdim mazda varken.
OPEL'de ise yetkili servislere 2-3 kez ciddi olmayan olaylar için gittim, ya ilgilenmediler, ya da arabayı akşama kadar bırakın dediler yarım saatlik işler için. yaptırmadım haliyle.
Araba yapılırken başında durmayı seviyorum, gözetleme anlamında değil, ustayla muhabbet oluyor.