Yeni VW POLO ve otomobil kültürümüz

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze'ların fiyatlar yavaş yavaş uçuyor. Geçen bayide ful ve otomatik olanı 36.500 yazıyordu. O paraya gözüm kapalı Astra Enjoy Elegance alırım, kaliteden yana kafamda soru işareti kalmaz.

Cruze'un içmekanı çok tat vermedi bana. Özellikle ondan çıkıp Astra'ya binince, arada dağlar kadar fark var.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Aynı şekilde Honda'da öyle. Civic Elegance fiyatı şu anda 46,5 milyar :) Geçen bayiye gittiğimde sordum: "Dahada artacak, bu indirimli fiyatı dediler". "Çok güzel, çok güzel" dedim arkama bakmadan çıktım.

aman ha! burak sende de bir honda görürsek bittiğimizin resmidir:)

kwnch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nazmi Bey selamlar bende bızım sıtenın mesajının burda ne ısı var dıyordum :) polo konusuna gelince sahın ın donanımınıda koysalar ozelıkle bayanlar tarafından yınede tercıh edılecek

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman ha! burak sende de bir honda görürsek bittiğimizin resmidir:)

Burak arabayı satmış galiba, ne yapacağı belli olmaz :)

Aynen abi "Made in GERMANY!" lafını hatırlatıyor gene bi alman bekliyoruz :)

Karışmayın abimin işine. Belki doğru yolu bulup Honda Alacak. :D :D

Hepiniz haklısınız valla arkadaşlar ne dediğim belli değil.:D Honda'ya da Accord için uğradım. Şovrumda belki vardır, inceliyorum bahanesiyle yarım saat otururum içinde dedim :D Zaten o kadarda beğenmedim. Passat'ın Trendline'ı bile Accord'a el hareketi yapıyor bence. Civic'lere hiç bakmadım bile. Bayideki Honda'ların hepsini toplasan, bi Passat'ın tekeri etmez. Fanatiklik yapmıyorum ama beş para etmeyecek kadar basit. Birtek CRV'si var. Millet inanıyor işte süse püse. Fiyat listesini elime alıp ordaki karıya bikaç soru sordum fiyatlarla ilgili. "Bunlar indirimli fiyatlar." diyince, tepemin tası attı, neredeyse "Aferin aferin." diyecektim. Hemen çıktım zaten.

Zaten 2012'ye kadar kredi borcum var be kardeşler, araba işi birkaç sene kalacak. Amaan kalıversin. Araba olmayınca sanki daha mı rahat ettim ne..

Son düzenleme: