Yeni VW POLO ve otomobil kültürümüz

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın beyler ama aynı olay hemen her markada var. ki opel de böyle bir olay yaşamam beni acaip yıktı diyebilirim. eski aracım 2005 opel astra h elegance dı. ya arabanın neresine bakarsanız bakın. resmen kaliteydi. şimdi 2008 astra h sedan var. inanın birçok malzeme yerini dandik sert plastiklere bıraktı. arada sırada sağdan soldan , özellikle kasistlerden geçerken flan plastik sürtme sesi geliyor. donanım olarak birçok şeyi eksilttiler. şimdi 2009-2010 larda ise , yeni astra geliyor ya. son bir hamleyle donanım arttırdılar. perde hava yastıklarını sedanlara koymadılar. esp birçok modelinde yok. ki perde hava yastıkları çok önemli bence. ama elemanlar kaldırdılar. her ama her zaman dediğim gibi. astra h ların 2004 ve 2005 serileri tamamen kalite. gerisi hikaye. buda bir satış planlaması olsa gerek. yani hemen hemen aynı olaylar her şirkette var. tabiki toplumumuzda bazı konularda çok bilinçsiz. en iyisi almıycaksın bu araçları. bak gör o zaman adamlar araçları full getirmiyorlar mı. bizim türk insanının kafasında şahin , kartal figürü gitmediği için. biraz donanımı iyi araca balıklama atlıyoz. oysaki bu araçların avrupadaki modelleri mükemmel donanımlara sahip oluyor. bence bunları araç üreticilerine mail yolu ile bildirmek gerekli. emin olun dikkate alacaklardır

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bi paylaşım teşekkürler

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı şekilde Honda'da öyle. Civic Elegance fiyatı şu anda 46,5 milyar :) Geçen bayiye gittiğimde sordum: "Dahada artacak, bu indirimli fiyatı dediler". "Çok güzel, çok güzel" dedim arkama bakmadan çıktım.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hondanın DizeLi geLsin deLi gibi satarLar

Accord'un dizeli geldi de ne oldu usta. Fiyat faiş bir şekilde vede 90 milyar verdiğim araçta hala düz vites. Pes doğrusu dedirtirler adama. Civic'e gelse bile Golf gibi 45-50 milyar fiyat çekerler. Honda Türkiye'de işin ucunu kaçırdı artık. Almayın Honda Falan!! :D:D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cruze forever:Dyüksek donanım ucuz fiyat:D

hasansenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Naaptin sen yaw suan 2005 model polonun icinde oturuyorum :( :s teyp tuslari soyulmus arkada hoparloru olmayan 2 airbagden baska biseyi olmayam bir araba iste. Sagolsun babamin vw fanatikligi yuzunden yedik kazigi yapacak birsey yok..

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Accord'un dizeli geldi de ne oldu usta. Fiyat faiş bir şekilde vede 90 milyar verdiğim araçta hala düz vites. Pes doğrusu dedirtirler adama. Civic'e gelse bile Golf gibi 45-50 milyar fiyat çekerler. Honda Türkiye'de işin ucunu kaçırdı artık. Almayın Honda Falan!! :D:D

Bu mesajı saklıcam :kop::kop:

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben Astra almadan önce beklicektim yeni kasa poloyu fakat arkadaşım polo-corsa sınıfında olduğunu astranında golf sınıfında olduğunu söyleynce mantıklı geldi gittim astra aldım hem özellikleri beni tatmin etti hemde fiyatı.Benzinlisi 30 dieseli 36 milyarmış fiyatı oldukça yüksek 33 e astra aldım ben iyikide almışım tek pişmanlığım dieselini almayışım :D yine araba alsam yine astra alırım ;)

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim oğlan da gidip polo alıyor işte:D ah ah... :D:D
benımkıle bu bur mi ya babacım:D

bende bugun bakmıstım dogusun sıtesınde gercekten fıyatlar ucmus 35bıne passat vardı bı zamanlar en boşu olsa bıle polodan ıyıdır...bu arada cıdden bomboş bı donanım..1.6 tdi olması buyuk bı dezavantaj vergı farkı fazla cıdden..ama genede vw hayranları bu aracı 38bın verır alır sokaklarda gorur kufur ederız:D