Yeni Opel Astra Sedanin Performans Sorunu

keremunal38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MRB ARKADAŞLAR BİZ YAKLAŞIK 2-3 AY ÖNCE YENİ OPEL ASTRA SEDAN 1.3 CDTI ALDIK AMA ARACIN PERFORMANSINDAN ÇOK ŞİKAYETÇİYİM. BABAMDA ALDIĞINDAN ŞİKAYETCİ AMA İTİRAF EDEMİYOR:) NEYSE IŞIĞA DURDUĞUMDA KALKMAK BANA Bİ EZİYET ARABAYI SANKİ ARKADAN YİTEKLİYORLAR GİBİ KALKIYOR BOĞULARAK KALKIYOR 2000 DEVİRE GELİNCE BİRDEN Bİ ŞAHLANIYOR PAT 3000 DEVİRİ BULDU ARABA DEPREJE BASIYORUM 2 YE ATACAM ARABA BOŞLUĞA DÜŞÜYOR BİRDEN VURUYOR KENDİNİ BU YÖNDEN MOTORDAN NEFRET ETTİM.... BİZDE DAHA ÖNCE OPEL VECTRA 1.8 92 MODEL VARDI YA O ARABAYI MUMLA ARIYORUM YEMİN EDİYORUM DEVAMLI O ARABA AKLIMDA BULSAM DA GERİ ALSAM DİYE:D BİRGÜNDE Bİ ANIMI PAYLAŞIYIM KAYSERİDE ERCİYESİN Bİ MANZARA YERİNE YANİ UÇURUMA DOĞRU DURDUM YENİ OPELLE ESKİ OPELLE HEP DURURDUM YARIM SAAT GEÇTİ HAFİF RAMPA ARABAYI GERİ VİTESE TAKTIM ÇIKMIYOR BASIYOM BASIYOM ÇIKMIYOR BASTIM SONRA STOP ETTİ SONRA ÇALIŞTIRDIM Bİ ASILDIM ÇIKTI AMA ECEL TERLERİ DÖKTÜRDÜ BANA HA BU ARADA ŞÖFÖRLÜĞÜN YOK DİYE DÜŞÜNMEYİN AMCAMLARIN KAMYONLARIYLA ŞÖFÖRLER HASTALANDIĞINDA YOLA GİDİYORUM YANİ O KADAR ARAÇ DENEYİMİM VAR İYİ BENDEMİ SUÇ BUNU DÜŞÜNMEYEN OPELİN MÜHENDİSLERİNDEMİ BU KADAR KASAYA 1.3 MOTOR KONURMU HA EKONOMİ DİYOSUNUZ AMA HESAPLARSANIZ ŞEHİR İÇİNDE DUR KALK KASAYI ZOR KALDIRDIĞI İÇİN YAKIYOR KİM NE DERSE DESİN AMA RESMEN SAÇMALIK EN AŞAĞI 1.5 OLMASI GEREKİYOR VALLAHA BU GİDİŞLEDE BABAM SATAR HERALDE BU ARABA YANİ BİDE 43 E FİLAN MAL OLDU ARAÇ VERDİĞİMİZ PARAYA YAZIK BİDE ŞİMDİ KAMPANYA VARMIŞ 6 MİLYAR İNDİRİME GİTTİ HAYDAAAAAAAAAAA O ZAMAN BİZİM ESKİ OPEL GÜME GİTTİ:D YANİ KULLANAN ARKADAŞLARA VEYA ALACAKLARA BİLGİ OLSUN ONA GÖRE DAVRANSIN

Son düzenleme:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı alırken test şürüşü yapmadınızmı??

LeVeLuP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçük harflerle yazarsan daha şık olurdu.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta bi sorun vardır bence gittim bayide test ettim performansı beklediğimden çok daha fazla çıktı

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o sorun sanırım benzinli yeni modellerde de var yeni model astra yı g kasalar cok rahat geciyor cunku ..

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kasaya 1.3 motor gitmez tabi..o kasanın dizeli alınmaz zaten benim görüşüm bu..almak ıcın herhangı bır performans arayısının olmaması lazım ayagımı yerden kessın ekonomı olsun misal..yenı astra sedanın sınıfında ki diğer araclardan üstün olan özelliği yol tutusu cok basarılı..ama motor anlamında kötü.astranın sedan modelini tercıh etmememızın sebebi bu oldu..(bide benım hb istemem tabi)
:D

opel007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 'ün 1. vitesi ölü sen yazın gör klima acıkken bir yokuş cıkmayı dene :)

keremunal38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içinemi doğdu kardeş

1.3 'ün 1. vitesi ölü sen yazın gör klima acıkken bir yokuş cıkmayı dene :)
kardeş vallaha klimayı açtım birkaç saat önce trafik ışığından arabayı kaldıramadım stop etti napıyım opeli dava ediyimmi:D