yeni astra sedancılar buraya

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bende 2009 astra sedan aldım herkeze hayırlı sürüşler kazasız belasız güle güle kullanın...
Aracı tanıma ve inceleme aşamasındayım bilmediğim özelliklerini paylaşırsanız sevinirim...(Çift Kilit,Kumandadan cam kapama gibi)

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten elegance paket almışsınız. valla daha ne diyelim. yok yok araçta. hayırlı uğurlu olsun. güle güle kullanın.
ayrıca kumandadan uzun süre açma tuşuna basarsanız arka bagaj açılır,

whiteaction

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamın aracı 2008 astra sedan 1.3 cdti enjoy spor paket alıdığımız günden beri babamdan çok ben kullandım!teste çıkma imkanımız olmamıştı ankara ya gelen ilk sedanlardan birini biz almıştık çünkü:)yakıt ekonomisi olarak gayet başarılı bir araba bunun yanında dizaynı bagaj hacmi konforuda çok iyi bence!!!
1.3turbo beslemeli bir motordan öyle aman aman bir performans beklemek hayalcilik olur zaten:)ilk kalkışlardaki hantallığından kurtulduktan sonra bence gayet tatminkar bir ivmelenmesi var!
sonuç olarak geniş(bayağ geniş:))bir bagaj hacmi isteyen kullanıcılar için çok başarılı bir araba!!

sjesansarbos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H Sedan 1.6 115 bg

15.000 km, sorunsuz, en ufak problem bile olmadi

sehirici yakit tuketimi 9 lt/100 km'de, sehirdisi 6 lt/100 km'de, klima her zaman acik

Son düzenleme:

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, benim sıfır aracımda hiçbir sorun olmadı. her marka ve model aracın sıfırında bazen böyle denk gelebiliyor. umarım sorunlar bitmiştir.
keyfli sürüşler

Akadaşlar Merhaba,
''Üye Arşivi'' bölümüde de belirttiğim gibi 14 yıldan beri Astra kullanıyorum, şu anki üçüncüsü. Öncekilerden olan memnumuyetime binaen 2008'in Nisan ayı başında bunu aldım. Ama benim şanssızlığım mı, yoksa Opelin kalite standartları ile mi ilgili henüz karar veremedim ama aldığımdan beri bazı sorunlar yaşadım;

1-Henüz daha yeni almışken araba kasislerden geçtikçe veya öne arkaya salınım yapınca bir ses geliyordu, aldığım yere Opal'a götürdüm, sesin şanzumandan (manuel 6 ileri) geldiğini belirlediler ve garanti kapsamında değiştirdiler.

2-Bu arada bir defa kontağı açınca gösterge panelindeki hiç bir şey çalışmadı, ancak araba çalıştı. Opel Asistansı aradım, onların talimatıyla tekrar denediğimde sorun olmadı, serviste gösterge panelini de garanti kapsamında değiştirdiler.

3-Son olarak; havalar soğuyunca arabanın ilk çalıştırmadan 2 dk. sonra (200-300 m.uzağa park edildiğinde) stop edilip 5 dk. sonra yeniden çalıştırıldığında gaz yemediğini farkettim. Yine Opel Asistansı aradım ve yine servise götürüp bıraktım. Bilgisayar kaydında bir arıza çıkmadı, sağlam bir araçtan arıza yapması muhtamel parçaları deneyerek gaz kelebeği ile ilgili selenoidin arızalı olduğunu buldular ve değiştirdiler. Bu gün arabayı aldım, şimdilik sorun yok.

Bu tür sorun yaşayan başka arkadaşlar var mı bilemiyorum. Ancak, yeni bir arabada bu sorunların olması (her defasında servise bırak, arıza tespit edilinceye kadar bekle, parça gelince tekrar git taktır, en kötüsü de bir daha ne zaman servise gitmek zorunda kalacagını bilememek...vb.) beni huzursuz ediyor :(((

Fakat, hakkını da yememek lazım, sürüş ve yol konforu, emniyet, yakıt ekonomisi (bu konuyu başka bir güne bırakıyorum) hepsinden öteye estetiği ve görünüşü bence MÜKEMMEL ....

zek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler,
Sonuncu arıza giderildikten sonra 4000 km (Toplamda 17 000 km) yaptım. Herhangi bir problem yok, umarım artık servise bakımdam bakıma uğrarım.

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
civici aldıktan sonra astra sedan baya bi sonra geldi bayiilere eski bir astra G kasa kullanıcısı olarak aracımdan çok memnundum astra sedanı beklemek istedim açıkcası ancak şuand ayollarda gördüğüm kapı kolları siyah jant kapaklı genelde ilaç firmaları kullanıyor hiç hoşuma gitmiyor ancak yeni astra sedan full olucak yani çelik jantlı hertarafı gövde rengi olunca gzl duruyor savaş beyin aracı güzel gerçekten..

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar.sizlerinde gönlüne göre versin kazasız belasız kullanın.

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Aracın savurması ile ilgili söylenenlere katılmıyorum geçen hafta cuma izmirden kuşadasına gittim yaklaşık 100km yolda otoyoluda kullanarak aracı uzun yoldada denemiş oldum.
* Yağmurlu ve kaygan bir zeminde otoyolda 120-140 arası hızda araba güzel tepkiler veriyor savurma yoltutuşunda ufacık bir sapma yaşamadım.zemin ıslak olduğu halde gerçekten güvenle yola hakimdi araç.140km üstünde tepkisini bilemiyorum zemin ıslakken 140 bile tehlikeli bir sınırdı bence.
* Dönüştede sahilyolu olan ahmetbeyli yolunu kullandım izmire sahilden gelirken dağılık virajlı yolda birde mıcırlı yeryer zayıf o yolun asfaltı hava açıktı zemin kuruydu virajlara zaman zaman 90-100 ve bazı yumşak virajlara 110 ile girince araç savurmadı güzeldi.Frenle girilen virajlarda araç virajı kavrıyor hiçbirtürlü savurma hissi veye endişesi oluşturmuyor yol tutuşu benim sürüşüme uygun bu yüzden güveniyorum opele eski aracımızda 2000 astra sedandı ondada bugüne kadar hiç savrulma yaşamamıştım yol tutuşu bana göre güzel.
Daha yüksek hızlarda deneyip risk almaya deymez.

Aracı 2 Şubatta Aldım tam 1 ay oldu şuan 450km de :D
Gerçekten çok memnunum. Teyp ve yol bilgisarınıda kurcalıya kurcalıya en ince ayrıntılarına kadar çözdüm :D aklına soru işareti olan varsa bu konularda yardımcı olabilirim =)

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esp kapanmıo ayrıca çoğu kişi sporta bas 10 sn e basılı tut kapıo dio 2 astra sedanda denedik easytronic şanzıman ama kapanmıo bilen varmı kapatmayı?