Xenon Yardım..!!!

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 astra h cosmo modeli araç aldım su an araç yapılmakta bi sorum olcak bi türlü çözemedim... :(

araç farları xenon sislerede beyaz ambül taktırdım çook tatlı uyum sağladılar fakat aracın parklar sarı yanıyo beyaz ampül alıp taktık bu seferde arıza lambası yanıyo napcam lütfen yardım parklar sarı xenonlar beyaz çok sırıtyo :( :( :(

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ozaman osram beyaz park ampulu takıcan ampulu rengı mavısımsı veya mteck

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtec al yoluna bak aldıgın ampul büyük ihtimal ya cok volt cekıyo yada ledli..

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozaman osram beyaz park ampulu takıcan ampulu rengı mavısımsı veya mteck

abi bu gün gittik amcamla aldık ampulü volt larıı ne warmıs bunların uymadı cok moralim bozuldu çok sırıtıyo sarı duruyo sisler bile beyaz sarı yanınca cok kötü duruyo nerden alabilirim bu dediğin osram weya mtec ????

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benım dedıklerım normal ampulun beyaz yananı ledlı degıl bugun sanırsam sız ledlı takdırmısınız yol bılgısayarı hata vermıstır mteck veya osram beyaz park ampulu ıstıyeceksınl edlı alırsan hata verır gene :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
oto aksesuarcılarda vardır sercan olmassa ben sana alıp yollarım 15 20 ytl bırsey

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto aksesuarcılarda vardır sercan olmassa ben sana alıp yollarım 15 20 ytl bırsey

eywallah abi cok teşşekür ederim yrn yine şaşmazdayım bulamazsam sana sölerim yollarsan çok sewinirim yrn hem aldıklarımı iade ediyim hemde senin yazdığın markaları isteyim bide onları deneyim....

abi çok teşşekkür ederim nasıl canım sıkılmıstı bu olaya yrn ilk işim gidip bu sorunu halletmek olucak....

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben mtec 5 liraya almıstım :D arıza falan da yakmadı ;)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
eywallah abi cok teşşekür ederim yrn yine şaşmazdayım bulamazsam sana sölerim yollarsan çok sewinirim yrn hem aldıklarımı iade ediyim hemde senin yazdığın markaları isteyim bide onları deneyim....

abi çok teşşekkür ederim nasıl canım sıkılmıstı bu olaya yrn ilk işim gidip bu sorunu halletmek olucak....
ya benım elımde olması lazım sokerım arabanın tavanından sana yollarım hedıyem olsun kafana takma ;)

buldum varmış:D

Son düzenleme: