xenon istiyorum ama...

hasan1580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 vectra B xenon

98 vectra b arabama xenon kit taktırmak istiyorum ve bu konuda fazla bir bilgim yok bana tavsiye edebileceğiniz bir marka var mıdır acaba bide görüş mesafesi normal farlara göre iyimidir dışardan güzel gözüküyoda :( :) makyajsız vectra b ye taktıran arkaşdaşların görüşlerinide alabilirsem sevinirim

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halojenlere gore gorusu artacagı hatta mukemmel olacagı kesın.ama xenon taktırırken dıkkat etmen gerekn bazı kucuk unsurlar var bence
-senın far camların paranomık yanı cızgılı ısıgı dagıtacak onları degıstırırsen xenon kıtten daha fazla verım alırsın.
-far camlarını degıstırmeyı dusunursen almısken merceklı alırsan hem gorus hemde gorunus acısından daha performanslı olur.
-muhakkak tanıdık bı marka almaya dıkkat et ucuz cın malı kıtlet bı sure sonra sana sorun cıkartır aldıgına pısman olursun.sana tavsıyem MTEC al yada CYCLONE markası yanılmıyorsam bunların sana problem cıkartacagını zannetmıyorum.

versace_v2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende haftaya cyclone marka xenon taktıracam... bana marka güzel geldi çin malı weya uzak doğu malı değil... japon malı... benim burdan aldığım fiyat 500 ytl ( işçilik dahil.. ) + 2 sene garantili...ben uzunlarda sarı olmasın diye onlarıda değiştirmeyi düşünüyorum... halojen yaptıracam uzunları... :) sanada tawsiye ederim.. baya güzel gözüyor ;)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
versace_v2' Alıntı:
uzunlarda sarı olmasın diye onlarıda değiştirmeyi düşünüyorum... halojen yaptıracam uzunları...
Nası yani anlamadım.Senin Astra G değil mi?Onlarda zaten uzun da kısa da halojen ve merceksiz ... :(

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hurdacıdan 2001 cdx xenon farları alsak nasıl olur yani uyar mı ???