xenon istiyorum ama...

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cogo' Alıntı:
coleman kardesım izmettemi yasıyosun
eger yakınsan izmitte bı gün görüşelim ben hella nın orjınal bmw xenonundan aldım ampullerı falan da osram kalite 300 e falan eger dusunuesen goruselım alaım kardesıme de bı xenon
evet izmitte öğrenciyim de suan xenon işini askıya aldım.alternatifler arıyordum onlarda askıda suan.:) ...maddiyat sıkışık yani anlıcagın.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sismik' Alıntı:
arkadaşlar xenon güzelde mercekli fara uygulanırsa güzel. merceksiz far a uygularsanız karşıdakinin gözünü almış olursunuz .
Trafikte bence karşıdakinide düşünmek lazım . Merceksiz standard farla hele şimdiki şeffaf farlarda direk karşıdakinin gözüne geliyor. Işık dağı taşı kaşıdakinin gözünü aydınlatıyor.
Bunu en güzel trafik sıkışıklığında yanınızda duran arabalardan anlayabilirsiniz.

Orjinal xenonlu araba normal bir far gibi öndeki arabanın plakalık seviyesini aydınlatırken . Sonradan takılma merceksiz xenon resmen arabanın plaka seviyesi üstüne havalara çıkıyor.
Benim size tavsiyem yol güvenliği için xenon mutlaka mercekli farlara takılmalıdır. Bu yüzdendirki xenon kitler çoğu avrupa ülkesinde yasaktır. ( merceksiz araca takılması)

Xenon lar,Eski Mercedes lerde Optik Lens olmadan kullanılıyordu.Ayrıca ECE R37 Standartlarına uygun her aydınlatma sistemi Avrupa da serbest.

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Xenon lar,Eski Mercedes lerde Optik Lens olmadan kullanılıyordu.Ayrıca ECE R37 Standartlarına uygun her aydınlatma sistemi Avrupa da serbest.
ama o farları incelerseniz farklı bir yansıtma sistemleri var ( cizgili tabir edilen farlar ve içinde içeri doğru giden ayrı bir yansımayı kontrol eden cam vardır ve gözü almıyorlar .)

Arkadaşlar vectra çizgili farda deneyen varmı ???

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sismik' Alıntı:
ama o farları incelerseniz farklı bir yansıtma sistemleri var ( cizgili tabir edilen farlar ve içinde içeri doğru giden ayrı bir yansımayı kontrol eden cam vardır ve gözü almıyorlar .)

Hiç fark etmez Standart lara haiz her şey Avrupa da yasal
Benim şu an kullandığım Xenon Kit kimsenin gözünü almıyor.Ben karayolları güvenliğinde çok ta titizim ayrıca.
7 ay bunun eğitimini aldım sadece

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sismik' Alıntı:

ben gördüm görüntüsü cok hoştu fakat karanlıkta gözü alıyomu bilemem tam karsıdan bakmadım.

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi fazla araştırma diyorum sana titanium 7000 k
opel3oc4.gif
logodrehungom5.gif
indtop1oto6xu5.jpg
milepologooi6.jpg

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galiba Xenon Hayallareim Bi Süre Daha Askida Kalacak Benimde çok Pahali Olmasa Da Alabilsek Hadi 300 E Kadar Olsaydi Tamamdi Ama (gerçi Oda çilgin Bi Rakam Aslinda Neyse) Opel Odak A Telefonla Sordum Abi Farlari Değişmessen 600 Ile 1200 Arasi Farlarida Komple Değişirsen 2 - 3 Milyari Buluyo Dedi Bana Yedek Parça Bölümündeki Arkadaş O An Kendimden Geçmişim Telefonu Nasil Kapattim Hatirlamiyorum :) Beklemedeyim Napalim

Ekli dosyalar

• m75hu4.gif
    m75hu4.gif
    14 KB · Görüntüleme: 143

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapiressami' Alıntı:
Galiba Xenon Hayallareim Bi Süre Daha Askida Kalacak Benimde çok Pahali Olmasa Da Alabilsek Hadi 300 E Kadar Olsaydi Tamamdi Ama (gerçi Oda çilgin Bi Rakam Aslinda Neyse) Opel Odak A Telefonla Sordum Abi Farlari Değişmessen 600 Ile 1200 Arasi Farlarida Komple Değişirsen 2 - 3 Milyari Buluyo Dedi Bana Yedek Parça Bölümündeki Arkadaş O An Kendimden Geçmişim Telefonu Nasil Kapattim Hatirlamiyorum :) Beklemedeyim Napalim
servıs olayına bırakırsan oyle tabı.ama 300 ytl cıvarında olsa emınım herkes alıp takmaya calsırdı.her gusellıgın boyle agır sayılabılecek kulfetlerı oluyor:Deger bıgun yaptırırsan hıc servıs olayına gırme kalıtelı bı sekılde farları merceklı yapıp ve xenon sısıtemı taktırabılırsın bunu 1000 ytl cıvarında halledersın cokta orjınal olur.

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
one yaa öyle fiyatmı olur sen benim dediğime bak abi hatta biraz daha sık sana ankaradan da yollarız biz
opel3oc4.gif
logodrehungom5.gif
indtop1oto6xu5.jpg

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:

şunu da belirteyim ki standart xenonlu arabalar 4000-5000 k lık ampul kullanırmış daha fazlası avrupada yasakmış .........bilginize

yanı5000k diamond vision alacaz:good: yada hella xenon kiti:D

diamondvision h1 bulanınız var mı? lutfen kişisel mesaj atsın