Xenon far yardım

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece ds2 ampül alıcaksanız ebayda çok ucuza alabilirsiniz..

.ERDİNÇ.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ampülü söktürsem ampülün tam adını öğrenmek için, yenisi gelene kadar far da ampül takılı olmasa arıza lambası yakarmı acaba

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstatlar yardımcı olmuş .Ben de birşey ekleyeyim. Xenon ampulleri tek olarak değil çift olarak değişmelidir. Ben Philips Colormatch 5500K 65122CM ampul kullanıyorum gayet memnunum.

ben ampülü söktürsem ampülün tam adını öğrenmek için, yenisi gelene kadar far da ampül takılı olmasa arıza lambası yakarmı acaba
Evet yakar.

.ERDİNÇ.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki ampülü söker sökmez hemen yenisini mi takacaz nasıl arıza lambasını yakar ki birden bire

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçta kontrol sistemi var. elektrik akımını ölçerek bilgi verir. Ekranda "LOW BEAM" (akım az) yazar.

aksamci08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi geceler aranıza yeni katıldım. Benim 2005 astra h elegans arabam var. Size sorum şu: Xenon far yanmıyor ekranda kısa far kontrolü diyor. Acaba ampulü ne marka alacam? Fiyat ne kadar olur? Servisi aradım adetine 350 tl falan dediler. Ben ne kadara halledebilirim? Saygılar...

arkadaşım bende de aynı dert var 2006 model opel vectra elegans var ben de orjinal xenon farı kesti servis 400 tl dedi araştırıyorum bende küçük bir yerde yaşıyorum ampülü bulsam da ön tamponun komple inmesi gerekiyormuş bakalım şuan araştırmalarım devam ediyor :)