astra h xenon problemi yardım lütfen

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
neden angel yaptırmayayım ne gibi sorunları oluyo ben xenondan çok istiyorum valla angelları

Angellar orjinal mercekli far takımı gibi aydınlatma yapmıyor maalesef.Benim aracımda da vardı ve bir anlık heves için değmez...Gözlerimde her hangi bir bozukluk yok yanlış anlama sakın ama yapabiliyorsan bildiğimiz Astra Cosmo farı bul tabi balastlarıyla beraber ve orjinal olsun.Bir kez daha söylüyorum sırf görünüş için angela para verilmez...

an1lll

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angellar orjinal mercekli far takımı gibi aydınlatma yapmıyor maalesef.Benim aracımda da vardı ve bir anlık heves için değmez...Gözlerimde her hangi bir bozukluk yok yanlış anlama sakın ama yapabiliyorsan bildiğimiz Astra Cosmo farı bul tabi balastlarıyla beraber ve orjinal olsun.Bir kez daha söylüyorum sırf görünüş için angela para verilmez...

vaktim kısıtlı işte cosmo farları arayamam ama angelları alıcam heralde çünkü normal farların verdiği verimi zaten xenonlarda vermio angel yapmasamda xenon alacağım için bari sarı halkarım olsun :D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
vaktim kısıtlı işte cosmo farları arayamam ama angelları alıcam heralde çünkü normal farların verdiği verimi zaten xenonlarda vermio angel yapmasamda xenon alacağım için bari sarı halkarım olsun :D

off nasil vermiyor siz 4300K li xenon kullanmadiniz her halde :confused:

an1lll

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
off nasil vermiyor siz 4300K li xenon kullanmadiniz her halde :confused:

tmm haklısın 4300k veriyor fakat ben 8000k ve üstündeki renklerde istiyorum 4300k sarıya yakın o yüzden diyorum ben 10000k istiyorum. hata vericek mi işte sıkıntı orda yarın bi ustayla gidip yüz yüze konuşcam.

an1lll

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çok sağolun bu konudaki yardımlarınız için.

xenonu taktırdım body kit mi yaptırdım hiç bir sorun yok servisin yapamadığını sanayideki ustam halletti. resimleri paylaşıcam umarım beğenirsiniz.