1998 vectra b xenon far

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eksik yazmışım kusura bakma. eğer bi-xenon kullanacaksan h7 zaten olmaz diye eklicektim. zaten sizin halojen farlarınız h7 ampul kullanıyor. xenonlarıda ondan kullanın.

mustafa6886

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eksik yazmışım kusura bakma. eğer bi-xenon kullanacaksan h7 zaten olmaz diye eklicektim. zaten sizin halojen farlarınız h7 ampul kullanıyor. xenonlarıda ondan kullanın.

çok teşekkür ederim ayrıca aksaraylımışın bende yeni gördüm ben da aksaraylıyım ve sanayide mi çalışıyorsun yada bildiğin bu güzel yapacak bir usta varmı ben uzun süredir bu konu hakkında kararsızım bana yardımcı olabilirmisin

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
h7 duya sahip xenon alıcaksın mavimsi xenonlar 8000k renk degerine sahiptir

buz beyazları 6000k k degeri arttıkca ısıgın koyu renk asfalta yagmura sise direnci azalır.

6000k kullanıyorum ampulleri değiştirmem gerektiginde bir daha 6000k almam kullandıgım güzergah koyu renk asfalt yagmurda yagarsa görüş sıfıra düşüyor.

fabrikalardan çıkan aracların xenonları 4300k dır eger bulabilirsen 4300k al olmassa 5000k.

bulundugun cevrenin asflatı hava durumu ideal ise 6000k da alabilirsin.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim ayrıca aksaraylımışın bende yeni gördüm ben da aksaraylıyım ve sanayide mi çalışıyorsun yada bildiğin bu güzel yapacak bir usta varmı ben uzun süredir bu konu hakkında kararsızım bana yardımcı olabilirmisin

yok sanayide değilim ama zaman zaman sanayide olurum. valla iyi bir elektrikçi bulmak gerek. benim çok iyi tanıdım bir elektrikçi yok ama bu işi iyi sayılabilecek şekilde yapanlar var. ama tam yerini hatırlamıyorum ne yalan söyleyim. bu arada buğranın dediği gibi piyasada en fazla 8000k ve 6000k değerlere sahip ampuller bulunuyor diğerlerini bulmak heleki aksaray gibi bir yerde inan çok zor ama araştırmak gerek genede. olabildiğince küçük kelvin değerli ampul kullanmaya bak.