Vestel Klima Arızası

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Salondaki büyük klimanın iç ve dış üniteleri sökülüp servise gitti. Orada deneyeceklermiş. Sorun çıkmazsa suç iç tesisatta olacakmış. Ve tesisat çekmek için ayrıca ücret alacaklarmış.

İçerideki klimalardan biri ise doktoru gören hasta misali, soğutmayan soğutmaya başladı. Daha önce defalarca denedim soğutmadı. Bir anda ne olduysa soğutmaya başladı. :)

Diğerinin ise sibop kapağı yarım açıkmış. Şimdi tam açıldı. :)

İkisi de şimdilik soğutuyor. Evimde birçok Vestel markalı ürün var. Elektrik süpürgesi, ütü, buzdolabı, fırın, davlumbaz, ocak v.s... Genel anlamda memnundum. Fakat klimaların bu arızaları Vestel'den soğuttu beni. Bakalım servise giden klima ne olacak? Onun durumuna göre bir daha Vestel almama kararı alabilirim.

Servis elemanları yine iyiydi. Oldukça ayrıntılı bilgi verdiler. Bakalım sonuç ne olacak?

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://ekonomi.haberturk.com/is-yasam/haber/938712-avrupali-dev-markaya-arcelik-talip

14 Nisan 2014 Pazartesi, 07:14:32

Karşılaştırma yapmak gerekirse Arçelik'in yıllık üretimi 16 milyon adet, 2013 yılı cirosu da 11.5 milyar TL... (sadece beyaz eşya kategorisi) buna televizyon ve diger cihazlar dahil degil

Vestelin ise tüm 2013 cirosu 5 milyar $ (hersey dahil)
http://emlakkulisi.com/vestel-avrupada-yuzde-25-pazar-hedefliyor/249878

ve vestel'in buyumesidne en buyuk kaynak Basbakanın akıllı ekran projesini
vestele vermesi sayesinde buyuk bir kaynak akışının zorlu holdinge akmasıdır.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Salondaki büyük klimanın iç ve dış üniteleri sökülüp servise gitti. Orada deneyeceklermiş. Sorun çıkmazsa suç iç tesisatta olacakmış. Ve tesisat çekmek için ayrıca ücret alacaklarmış.

İçerideki klimalardan biri ise doktoru gören hasta misali, soğutmayan soğutmaya başladı. Daha önce defalarca denedim soğutmadı. Bir anda ne olduysa soğutmaya başladı. :)

Diğerinin ise sibop kapağı yarım açıkmış. Şimdi tam açıldı. :)

İkisi de şimdilik soğutuyor. Evimde birçok Vestel markalı ürün var. Elektrik süpürgesi, ütü, buzdolabı, fırın, davlumbaz, ocak v.s... Genel anlamda memnundum. Fakat klimaların bu arızaları Vestel'den soğuttu beni. Bakalım servise giden klima ne olacak? Onun durumuna göre bir daha Vestel almama kararı alabilirim.

Servis elemanları yine iyiydi. Oldukça ayrıntılı bilgi verdiler. Bakalım sonuç ne olacak?

abi servis yakınsa arasıra uğra başşlarında sende gözlemle servisteki tembelin teki kontrol ettik diye bakmadan yollamasın:)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Eleman da gitmemi, görüşmemi söyledi. Yarın bir uğrayacağım.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Netde buldugum şikayet e bakın resmen gülmekden öldüm

"Vestel 40PF7070 #led tv aldım, kurdular gittiler. 1 hafta yayladaydık geldik elektriğe bile bağlı değildi, şimdi açılmıyor. Aradık sorduk yok yüksek elektrik gelmişte falanda filanda. Ya biz daha elektriğe bağlamadık ki? Aynı zamanda Wi-fi adaptörü bizim tv'de de yok. Bilmiyorum da Vestel'e çok güvenmiştim. Hayal kırıklığı yaşadım. Bir daha hiç bir ürününü tercih etmeyeceğim."

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:12 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:11 ----------

Öncelikle Türk sermayesi olan mallar almaya çalışırım. Türk olduğum için Vestel'de bunlardan bir tanesi evimdeki hemen hemen herşey Vestel bundan 6 ay öncede bir Vestel tv aldım ama paneli bozuk çıktı ama servis panel değişiminin ücretli olduğunu söyledi. Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum. Türk mallarında yok o parça garantiye girmiyor ise de garanti kapsamına alın insanları mağdur etmeyin!

sizin cözüm merkeziniz bumu benim 500 tl olan masrafımı 450 tl ye düşürmekmi cok sagolun ya bende sizi birşey sanmıştım meger yanılmışım.sizin ayıplı olarak sattıgınız malı elimden geldigi kadar reklam yapmaya hazırım.bana yok efendim yüzde 7,5 indirimlerle cihazınızı tamirat yapalım demeyin.sonuna kadar gerekirse hukiki haklarımı kullanacagım kaybetsemde kazansamda

okudukca gülmekden yarılıyorum

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Eleman da gitmemi, görüşmemi söyledi. Yarın bir uğrayacağım.

abi yakında benim gibi olursun ilk başta birkaç tonavida küçük lokma takımı derken youtubetan videoları izleyip kedin tamiratını kendin yaparsın :)