Vestel Klima Arızası

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vestelin arçelik grubuyla yarışması için on fırın ekmek yemesi lazım.
bir defa arçeliğin beko gibi bir firması var ve dünyaya ürün satıyorlar.
ayrıca vestelin buzdolabındada parmak izi bırakmayan buzdolabını bosch grubu seneler önce yapmıştı :D ancak adamlara helal olsun özcan deniz gibiler ben yaptım diyorlar ancak avrupa versiyonu çıkıyor :D

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vestel AKp ile yukseldi ondan önce çakar çakmaz çakamayan bir markaydı.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
1 kez Vestel aldım, daha almam da aldırmam da.
Tv markaları belli
Bulaşık çamaşır belli
Buzdolabı belli.
Mutfak, küçük eşyalar da hangileri iyi belli.

Vestelin hangi ürünü ilk 3-5 e girebilir? Bence hiçbiri giremez.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vestel 37 ekran tüplü TV'de iyidir ;)

havaciahm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğinizden konuşuyorsunuzdur umarım. Bana biraz fazlasıymış gibi geldi de.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoooo vestel mikrodalga yuzunden reklam müdürünü duman etmiş adamım (buradan kimligim acıga cıkıyor ama olsun), 34 plakalı araçla kapıma kadar cıkardılar ürünü. Peeeee artık verdikleri tüm broşür ve dokumanar istedikleri yerine BASKI HATASINDAN SORUMLU DEGILIZ YAZSIN artık SORUMLULAR, çatır çatır mahkeme tuketici yerine veriyor kararı.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğinizden konuşuyorsunuzdur umarım. Bana biraz fazlasıymış gibi geldi de.

forumdaki yaşınız doğruysa aşağı yukarı yaşınız kadar babam beyaz eşya sektöründe.bir malın kalitesini üreten belirler müşteri test eder. vestelin 10 ürününden 7 tanesi sıkıntı çıkartıyorsa bu bosch grubunda 3 tane arçelik grubunda 5 tanedir. arçelik grubu önceden daha kaliteliydi ancak vestelle baş edebilmek adına kaliteden ödün verdiler baya. ancak beko ayağı hala arçelikten kalitelidir. dışarıya satışı olduğu için belirli bir standartları vardır.

havaciahm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

forumdaki yaşınız doğruysa aşağı yukarı yaşınız kadar babam beyaz eşya sektöründe.bir malın kalitesini üreten belirler müşteri test eder. vestelin 10 ürününden 7 tanesi sıkıntı çıkartıyorsa bu bosch grubunda 3 tane arçelik grubunda 5 tanedir. arçelik grubu önceden daha kaliteliydi ancak vestelle baş edebilmek adına kaliteden ödün verdiler baya. ancak beko ayağı hala arçelikten kalitelidir. dışarıya satışı olduğu için belirli bir standartları vardır.

Babanıza ve tecrübesine saygım sonsuz yalnız bende 10 yıl bu işle uğraştım. Vestelin maksimum hata paylı ürünü 2004-2007 yılları arasında üretilmiş çamaşır makineler için %35 civarında idi. Büyük çoğunluğu birebir başka ürünle değiştirildi. Dediğiniz gibi bir oran olsa bu piyasada hadi tutundu ürün grubunun yaklaşık %85 ini ihraç eden bir firma olmazdı karşınızda. Kaldı ki eğer vestel olmasaydı bugün beyaz eşya fiyatları ne kadar olurdu tahmin etmek dahi istemiyorum. Vestel sadece vestel adı altında değil onlarca diğer markayla ürününün çok büyük bir kısmını yurt dışı pazarına ve bununda çok büyük yüzdesini avrupaya ihraç ediyor. Dışarıya satış kalite standardı belirliyorsa burdan yakalım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yurt dışında yaşayan akrabalarımın tercihlerini BEKO"dan yana kullanmasının mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır ;)