vectra satıp corolla almak??

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethem abi rölanti ayarlayıcısı nerededir? Nasıl temizlenir? Ayrıca bu oksijen sensörünü söküp temizlemenin faydası nedir sökerken ve temizlerken neye dikkat etmeliyiz?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ethem abi rölanti ayarlayıcısı nerededir? Nasıl temizlenir? Ayrıca bu oksijen sensörünü söküp temizlemenin faydası nedir sökerken ve temizlerken neye dikkat etmeliyiz?

rölanti ayarlayıcı vectra b x motorlarda larda boğaz kelebeğinin yanında . c kasalarda tam olarak nerede bilmiyorum . oksijen sensörünü temizleyerek sensör üzerinde bulunan kanalların kurumla tıkanmasını engellersiniz. buda sağlıklı ölçüm ve sensör için uzun ömür demek.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yalnızca bir boğaz kelebeği temizliğine 40 TL vermiştim geçen yıl. Bu denilenleri yapmak için ciddi anlamda para dökmek lazım arabaya. İşte bu da beni arabadan soğutuyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnızca bir boğaz kelebeği temizliğine 40 TL vermiştim geçen yıl. Bu denilenleri yapmak için ciddi anlamda para dökmek lazım arabaya. İşte bu da beni arabadan soğutuyor.

bence yanlış ustalara gitmişsin ben boğaz kelebeğini bedava temizletiyordum :) onda işçilik bile yok ki adam boğazı açıp fıs fıs elindeki spreyle iki fıs fıs sıkıyor o kadar toplasan 10 dakka zamanını almaz :)

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rölanti ayarlayıcı vectra b x motorlarda larda boğaz kelebeğinin yanında . c kasalarda tam olarak nerede bilmiyorum . oksijen sensörünü temizleyerek sensör üzerinde bulunan kanalların kurumla tıkanmasını engellersiniz. buda sağlıklı ölçüm ve sensör için uzun ömür demek.
Peki oksijen sensörünü sökünce nasıl bir temizlik yapılıyor? Boğaz kelebeği gibi temizlenebilir mi? Bu rölanti ayarlayıcısını cidden merak ettim. ARaştırdım ama bulamadım :(

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halamı dönüyor bu konu :D geçen gün amcamla tartıştık senin aracın benim aracım muhabbeti :D
amcam diyo benim arabamda 6 airbag var abs var dijital klima var kalıyor başka birşey yok :D ben diyorumki 2004 astra elegancede airbag saymıyorum bile bir çoğunda sunroof kararan dikiz aynası yağmur sensörü angel farlar dijital klima ahsap konsol amcam susuyor :D ben ayrıca egr haricinde ustaya götürmedim astrayı amcam bunuda bildiğinden sorunsuz kelimesini bile açamıyor :D