selam.

camarot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhabalar.satılık ilanından da bildiğiniz gibi 3 gün önce maddi sorun nedeniyle vectramı sattım.uzun süre araba alamayacağımızı düşünüyorduk ki, babamın bir arkadaşı sağolsun maddi destek çıkıcak büyük ihtimalle.yani 1 1.5 ay içinde yeniden araba alabilme gibi bir durumumuz oldu.konuyu yanlış yere açmış gibi olcam ama size danışmam gerekiyor.max. 17.000 ytl bütçemiz olcak.bu bütçeyle alabileceğimiz bazı araçlar var,onlar hakkında fikir danışmak istiyorum size.alabileceğimiz araçları aşağıda belirteyim:

1_ 97-98 model passat 1.8t
2_ 2000-2001 model bora 1.6
3_2000-2002 model focus 1.6
4_2000-2002 model honda civic 1.6
5_98-2001 model arası vectra cd veya 2.0 cdx
6_2002 model civarı toyota corolla(hiç tutulmayan kasası olanlar)
7_98-99 ford mondeo 2.0 ghia

max. 17.000 ytl ye bu araçların temizlerinden bulunabiliyor.sizce hangisi alınır bu araçlardan? daha önce vectra kullandığım için gönlüm tabi ki vectradan yana ama hem kendi şahsi görüşüm,hem de ustaların dediği şey vectralarda aracı örümcek ağı gibi saran elektronik aksam-sensörler ve bunların bozulma ihtimali.beni en çok bu konu düşündürüyor,gerçekten de arabanın her tarafı sensörlerler donatılmış.tamam,bu konfor açısından gayet iyi ama zamanla arıza verme ihtimali de çok yüksek.siz ne dersiniz bu konuda?

bu alacağımız araç bizi en az 5 yıl götürmek zorunda.ondan sonra satıp 0 alcaz.yani yukardaki seçeneklerden 5 yıl boyunca başımız ağrımadan kullanabileceğimiz model hangisi?yardımcı olursanız çok sevinirim.bu arada bugüne kadar 14 tane arabamız oldu,nissandan renaulta,ford'a kadar,içlerinde en güzeli,en oturaklısı ve en keyifli kullanıma sahip olanı kesinlikle vectraydı.sadece 1 ay kullanmamıza rağmen araba bizi kendine aşık etti resmen.görüşlerinizi bekliyorum.teşekkürler.

calibra_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Honda Civic Temiz Bulursan Sorun Yasamazsin Vede Az Yakiyo Arkadasimda Var 91 Honda 50 Ytl Lik Gaz Ile 380 Km Yaptigini Soyluyor 14 Kurusa Galiyo Hemen Hemen

camarot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
up''

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra:D