vectra gt 1995 model

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tutulan model doch motor diye tabir edilen 156 bg'lik motor ben bundan önce iki kere vectra a kasa araç aldım ikisinde de vectra gt aradım ama temizini bulamadım ve gl modelini aldım yani uzun lafın kısası 156 bg'lik temiz gt bulman biraz zor tabi bu işler kısmet işi birde bu aracın motoru elden geçirilmiş 230.000 km'de bence iyi bir ustaya göster derim

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tutulan model doch motor diye tabir edilen 156 bg'lik motor ben bundan önce iki kere vectra a kasa araç aldım ikisinde de vectra gt aradım ama temizini bulamadım ve gl modelini aldım yani uzun lafın kısası 156 bg'lik temiz gt bulman biraz zor tabi bu işler kısmet işi birde bu aracın motoru elden geçirilmiş 230.000 km'de bence iyi bir ustaya göster derim

teşekkür ederim bilgilerin için. sahibindende çok baktım fiyat ve temizlik olarak bunu buldum. fiyatı daha yüksek olan da varda oda bizim bütçeyi zorluyo bunu iyi bir ustaya göstermek lazım. peki bunları bilgisayara bağlayıp bakabiliyolar mı?

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 buçuk yıl kadar 136 hp'lik kullandım.

156 hp'lik olanlar tabiki performans olarak daha iyi olduğu için daha çok tutulur. Bunlar 93-94 modeldir, 136 hp'likler ise 95-96 modeldir.

Ancak araçların yaşı dolayısıyla sen "beygir gücüne" çok takılma onun yerine bulabildiğin kadar temiz, masrafsız, bakımları yapılmış, kurcalanmamış bir araç bak bulursan öyle 1000-2000 lira fazla deme al çünkü kötü bir araç alırsan daha çok masrafı olabilir.

Bunun dışında o fiyata binilebilecek iyi bir araçtır. Sağlıklı bir araç ise yakıtı sakin kullanımda (bir yüksek vitesle giderseniz) 1.4-1.6 araçlardan daha düşüktür çünkü dizel araç gibi tork var 188 nm.

Ayrıca LPG ile uyumludur. Geniş, rahat ve konforludur. Frenler biraz zayıftır, önden darbeye dikkat fren bakımına dikkat.

Ben 180 binde aldığım aracımı 240 binde şıp diye satmıştım (2009'da), piyasası iyidir.

Linkteki aracı şuan göremiyorum.
Başka sorcağın varsa yardımcı olmaya çalışırım.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sağolun alper bey söylediklerinizi dikkate alacam yine aklıma bişey takılırsa sizinle paylaşırım çok faydalı bilgiler vermişsiniz ALLAH razı olsun

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sağolun alper bey söylediklerinizi dikkate alacam yine aklıma bişey takılırsa sizinle paylaşırım çok faydalı bilgiler vermişsiniz ALLAH razı olsun

Bişey değil, Allah senden de razı olsun.

Dün ilana baktım araç gayet güzel görünüyor GT'yi GT yapan orijinal jantları, kırmızı kapı ve tampon şeritleri, arkadaki yazılar vs. ince detaylar hepsi yerinde.

Sahibi de aklına gelen her şeyi yazmaya çalışmış. Ne satıcılar var; bu arkadaş SONY teyp ile satıyor aracını, kimisi onu söker 30 TL'lik bir teyp takar öyle verir arabasını oradan anla yani.

Özetle yazdığı gibi motor rektefiye vs. bütün bakımları yapıldıysa çok iyi bence baktırmaya değer...

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
O fiyata alınabilecek ve keyifle binilebilecek en fiyakalı araba bence.hayırlısı olsun:)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
O fiyatlara alınabilecek ve keyifle binilecek en fiyakalı araç bence ve hala çok karizmatik,her zamanda öyle kalacak..Hayırlısı olsun.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bişey değil, Allah senden de razı olsun.

Dün ilana baktım araç gayet güzel görünüyor GT'yi GT yapan orijinal jantları, kırmızı kapı ve tampon şeritleri, arkadaki yazılar vs. ince detaylar hepsi yerinde.

Sahibi de aklına gelen her şeyi yazmaya çalışmış. Ne satıcılar var; bu arkadaş SONY teyp ile satıyor aracını, kimisi onu söker 30 TL'lik bir teyp takar öyle verir arabasını oradan anla yani.

Özetle yazdığı gibi motor rektefiye vs. bütün bakımları yapıldıysa çok iyi bence baktırmaya değer...

baktıklarımın içinde kaporta ve iç döşeme temizliği olarak en temizlerden birisi bu gerçekten araba çok diri duruyo fiyatıda çok makul ben biraz fiyatı düşük görünce endişelendim. samimi söylüyorum sizin arabayı görüp yorum yazmanızı bekliyordum. yazdıklarınızı görünce içim rahatladı.hani arabayı gidip gösteririz ama önce burda paylaşıp fikir almak istedim boşu boşuna gitmeyelim diye. başka temizleride var ama fiyatları yüksek dediğiniz gibi motorda iyi ise buna arkadaşla beraber pazarlık yapacam.ALLAH hakkımızda hayırlısını versin.