vectra gt 1995 model

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O fiyatlara alınabilecek ve keyifle binilecek en fiyakalı araç bence ve hala çok karizmatik,her zamanda öyle kalacak..Hayırlısı olsun.

evet haklısınız bende uzun zamandır bu modeline hastayım. hatta kendi aracımı satıp bundan almayı dahi düşündüm. hem güç olarak hemde o yandaki kırmızı şeritler, jantlar acaip güzel duruyo. bunu alacak arkadaş 1996 model tempra sx-a alacaktı ben dedim gel şunlara bak hemen hemen aynı para ama donanım güç güvenlik olarak gt on basar dedim :rakir: arkadaşın kafaya yattı bakalım bu arabaya bakacaz inşaallah. teşekkürler fikirleriniz için.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satıcının yazdığı gibiyse yapılanlar çok iyi.

Yine de yaşı itibarı ile masrafı olmaz değil ama hangi arabanın olmuyor ki ben 2005 model aldım onda bile masraf vardı.

Hadi hayırlısı olsun bakalım :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satıcının yazdığı gibiyse yapılanlar çok iyi.

Yine de yaşı itibarı ile masrafı olmaz değil ama hangi arabanın olmuyor ki ben 2005 model aldım onda bile masraf vardı.

Hadi hayırlısı olsun bakalım :)

fiyat sizce uygun mu? beni biraz düşündürüyo da

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat sizce uygun mu? beni biraz düşündürüyo da

Aracın göründüğü-yazıldığı kadarı ile söylüyorum bence fiyat uygun.
Diğer vitrin araçlar için fazla istiyor olabilirler ama gerçekten satacak birisi fiyat kırar zaten ihtiyaçtan satıyorsa hemen satılsın istiyorsa normal.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın göründüğü-yazıldığı kadarı ile söylüyorum bence fiyat uygun.
Diğer vitrin araçlar için fazla istiyor olabilirler ama gerçekten satacak birisi fiyat kırar zaten ihtiyaçtan satıyorsa hemen satılsın istiyorsa normal.

sağolun alper bey bugün konuşacaz adamla eğer dediği gibi ise araba bakıtmaya manisaya gidecez hakkımızda hayırlısı. burdan paylaşırım son durumu