Vectra c yerine hangisi? Cruze - astra j - 207 sw outdoor

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı önemli olan senin niyetin senin yaş genç bence passata falan girme hiç güzel spor bir araç al astrada önermem sıfır bir bravo ACTIVE PLUS 1.6 MULTIJET 120 HP DUALOGIC 39 bin tl fiyatıda iyi motouda iyi araçda gayet iyi bir bak derim..

fiat-bravo.jpg

bu aracı ben de beğeniyorum..değerlendirilebilir..tam genç işi...

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı önemli olan senin niyetin senin yaş genç bence passata falan girme hiç güzel spor bir araç al astrada önermem sıfır bir bravo ACTIVE PLUS 1.6 MULTIJET 120 HP DUALOGIC 39 bin tl fiyatıda iyi motouda iyi araçda gayet iyi bir bak derim..

fiat-bravo.jpg
bravo tasarım olarak hoş ama ben az çok şöyle modifiye için oynanılabilecek bir araç da arıyorum bravo nun pek parçası yok bir de donanımlı bir bravo dizel 45-46 liraya geliyor

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bravonun 5K SPORTS STYLE 1.6 MULTIJET 120 HP DUALOGIC versiyonu yani aracın en üst en dolu full+full versiyonu bu versiyon şu an kampanyalı fiyatı 43.500 tl bu versiyonda astranın denk modeli 52 bin tl..

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sport style 1.6 multijet 120hp düz vites 41.450tl +

skydome (2150 tl)+

SAFETY PLUS KIT (ESP/MSR/ASR/HBA/HILLHOLDER; AKTİF ÖN KAFALIKLAR, DİZ HAVA YASTIĞI, PERDE HAVA YASTIKLARI) (1500 tl) +

ASSIST KIT (YAĞMUR SENSÖRÜ, IŞIĞA DUYARLI OTOMATİK YANAN FARLAR, CRUISE CONTROL, OTOMATİK KATLANAN YAN AYNALAR) (1000 tl)

toplam 46.100 tl yapıyor:)

aynı donanımda bir astra 1.4t 140 bg (sport) 45-46 bin lira civarına geliyor ki bu rakam daha da indirilir kesin tamam biri dizel biri benzinli kabul ediyorum ama fiat almaktansa opeli tercih ederim keşke o motor astrada olsa :)

Son düzenleme:

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence elinizdeki aracın kıymetini bilin:)

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten araçtan genel anlamda çok memnunum ama yakıtı performansı ve şu anda veya yakın zamanda çıkaracağı masraflar beni çok düşündürüyor:D

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şuanki aracımı almadan önce elinizdeki aracın temizinden çok aramıştım. temiz ve kazasız bir vectra c elegance inanın kolay bulunmuyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu vectra için değil tüm araçlar için geçerli zamanında bakımını yapıp zamanında masraflarını heüz yolun başındayken gidermessiniz bu beni böyle götürür derseniz illaki götürür ama zamanında 100 tl ye yaptırıcağınız şey bin tl lik masraf haline gelir.. her şeyi zamanıdna yapmak gerekki masrafsız bir aracınız olsun ardaşımda 2003 vectra c elegange var tertemiz daha bir kez bir sorun çıkartmadı araç lpg li .. burada bırakın bizim araçları vectra b sahipleri var araçları tertemiz sanki daha dün fabrikadan çıkmış gibi duruyor lay birazda insanda şöförde arabaya bakmasında bitiyor vectra olduğu için demiyorum ama dayanıklı arabadır insanlar dayanıklılığına güvenip pek çok şeyini yaptırmıyor sorunlar şişincede masraf yekünü yüklü oluyor..

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte o da araçtan araca fark yaratabiliyor yani aynı model iki araç çok farklı olabiliyor sorun çıkarma konusunda.. aracın bakımları şimdiye kadar hiç eksik tutulmadı triger bile 45 bin km de değiştirildi yaşı dolduğundan dolayı.. Yani araca masraf yapmaktan hiç kaçınmadık şimdiye kadar.. Filtreleri bile 5 bin km de bir değiştiririm.. Tabi araç 2. el ve 27 bin km ye kadar nasıl kullanıldı hiç bilinmiyor ancaka araç 5.5 senedir bizde.. Aracı hor kullanma bakımından(tabi bence bu hareket hor kullanmak değildir) yaptığım tek şey aracı genelde yüksek devirde motoru biraz sıkıştırarak kullanmamdır o da sürekli şekilde değil tabiki.. Kasislere vb her zaman yavaş girerim.. Yani kısacası aracıma bakarım ve onu severim:) ancak aracın istanbulda olmasından dolayı çeşitli insanların(ki ben onlara insan bile demem) aracı çekememelerindenmi nedendir bilmem anahtar atmaları yada aracın üstüne oturup kaputta ve bagaj kapağında çizikler oluşturmaları ne biliyim park ederken tampona sürtmeleri.. bunlar malesef benim kontrolüm dışında olaylar keşke böyle olaylar olmasada ben de aracıma çiziksiz şekilde binebilsem.. Bazı yerlerde boya gerektirecek çizikler var onlarıda araçta daha fazla boyalı parça olmasın diye boyatmaktan kaçınıyorum..

Son düzenleme: