Vectra c yerine hangisi? Cruze - astra j - 207 sw outdoor

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede sahibinden de 2008 model Vectra 1.9 CDTI lar 43-45 arası :D ve düşük KM... Al bi Vectra C 1.9CDTI bak keyfine, şehiriçi 270 şehirler arası 175 yakar, 150 beygir ve 320 NM tork da inanılmaz bir sürüş keyfi verir, spor arabaların birçoğunu cebinden çıkarır :D
opel vectra c dizellere de baktım ancak elegance model ve manuel vites hiç yok nerdeyse varsada yüksek km de.. triptonik veya otomatik araç hiç düşünmüyorum arabayı hisstmeyi seviyorum:)
tsi jetta da olabilir.
tsi teknolojisi çok iyi ama jettalar model olarak çok hoşuma gitmiyor açıkçası.. yoksa motoruna laf yok kesinlikle:)
yılda 20000 km ye benzin dayanmaz arkadaş..hiç kafanı yorma..al sağlam bir dizel geç...araçların modeli seni çok da cezbetmesin..bir süre sonra cebin yanmaya başlar..ayrıca yine bu forumlarda 124 lük cruzeyi test eden arkadaşlar motorundan şikayetçiydi...
ne gibi şikayet ediyorlar??

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
cruze a 40 verene kadar astra daha mantıklı...

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
3 ünede bindim 207 nin rc modeliydi bu arada bindiğim ancak içlerinde en güzel en konforlu kaliteli olan tabiki astra j

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra c dizellere de baktım ancak elegance model ve manuel vites hiç yok nerdeyse varsada yüksek km de.. triptonik veya otomatik araç hiç düşünmüyorum arabayı hisstmeyi seviyorum:)

1.9 CDTI Vectra ların Manueli yok zaten... ve sahibinden de 80.000 km altında 4-5 tane araç var, ancak size tavsiyem birtrane 1.9CDTI Triptronik Vectrayı deneyiniz , biraz sürünüz gazı kökleyiniz :D arabanın vites geçişleri ve gücü nasıl hissedilir görünüz :D ayrıca bunu isterseniz triptronik olduğundan manuel e alıp yapınız, biliyorsunuz ki Triptroniklerin manuel den tek farkı debriyaj olmaması , vitesleri yine değiştiren sizsiniz.

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. elde başka alternatifler de var mesela passat 2.0 tdi veya alfa romeo 159 jtd(vectray cdti ile aynı motoru kullanıyor zaten ama görüntüsü falan çok hoşuma gidiyor, tabi bunların ikiside düz vites olmalı:) ) bu araçlar hakkında bilgisi olan var mı?

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence astra j
ve hocam madem bu kadar uzun yol yapıcaksız diesel tavsiyemdir

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş dizel al,
bende var corsa c 1,4 hiç bir zaman dip gaz gidemiyorum, gözüm devirde hızda, doyasıya araba kullanamıyom, ferrari olsa ne yazar,
al dizel gönlünce bin, uzun yoldada dip gaz basarsın yinede benzinliden az yakar,
marka diyorsan sınıf belirle ve parana göre marka belirle yeterki dizel olsun