Vectra C - orjinal Teybi nasıl çıkartabilirim.

confort2004sr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra C|Astra F|Corsa C - orjinal Teybi nasıl çıkartabilirim.

Bugün saatlerce uğraşmama rağmen teybi çıkartamadım :(

üstündeki ekran çıktı, altındaki klima çıktı vs vs, teyp çıkmıyor!!!
Torpidoyu bile çıkardım, olmuyor.

Yardımmmm :sorry:

Son düzenleme:

aysanay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sökülür kardeş

kardeş radyonun 4 kenarında alyan vidalar var 0.25 lık ve sen olları alyanla sök ve çıkart ve delikten içeri uzun civiler sokup sekmanları teyip yönünde itekle ama bunun 4 düde aynı anda yaparsan olur civiler en az 7 cm olmalı yada ebay dan resimdekinden al ucuz yada bende var satabilirim hala çıkartamassan bana uğra bir saniyede sökeyim resme iyi bak uçları aynı ninemin tığı gibidir selamlar.:good:

Son düzenleme:

turzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp Sökme

Arkadaşlar ben de uğraştım ve sökemedim.
Bu U şeklindeki aparatlardaki çentiklerin yönü ne tarafa gelecek? Çentikler içe mi dışa mı? Ayrıca bastırnca falan da olmuyor. Epey uğraştım.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bugün saatlerce uğraşmama rağmen teybi çıkartamadım :(

üstündeki ekran çıktı, altındaki klima çıktı vs vs, teyp çıkmıyor!!!
Torpidoyu bile çıkardım, olmuyor.

Yardımmmm :sorry:

Alyan takımın varsa şöyle yapabilirsin ama dikkat et konsolda iz bırakma. Alyan vidalarını söken alyandan bir numara büyük olanını önce sağ üst alyan yuvasına tak ve iyice bastır. Onun bir üst numarasını da sağ alta tak ve aynı işlemi uygula. Mutfaktan ince saplı bir çatal al. Teybin sağından araya sok ve öne doğru gelsin sağ taraf yuvadan çıkınca alyanları oradan çıkart dikkatlice aynı işlemleri sola uygula. Çıkarılabilir ön paneli çıkar ve kendine doğru çek. Ama önemle belirtiyorum teyp ve konsol üzerinde iz bırakma.