vectra c dvd,navigasyon?

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
link ki alabilrmiyim ?

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
link için teşekkürler. yüzde yüz bir passatta özel üretim gibi degil vectrac için zaten üniversal yani standart denmiş ama gene de bir çoğundan iyi olmuş

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi güzel hoşda bunlara bu kadar para verilirmi yazık değilmi bu paralara ne kadar bu navara işlev özelliklerine bakarsanız rahat 1 milyar üstü duruyor buna bu akdar para vericeğinize gidin ebaydan renkli orjinal vectranın cid ekranını alın 300 euro en kralı taktırtın olsun tüm menünüz renkli ben kovalıyorum ihalelere devamlı giriyorum daha tutturamadım iyi bir fiyat ben biraz düşük arıyorum ama ortalama 300 euroya satılıyor

eyer dvd falan bağlıccaksanız video convert sistemide var buda 250 euro oda orjinal opelin onuda cid renkli ekranınıza tesisatçı bağlıycak atın torpidoyada bir teyip dvd çalarlı ekranınızı hem bilgi ekranı hemde dvd clip filim izlemelik ekran olarak kullanın hemde orjinal sonradan böyle onu çıkar bunu tak indash doubledin falan değil op orjinal sistem fiyatıda zaten toplamda 600 euro ya eder ya etmez 600 euroya burdan indash teyip alıyorsunuz...

ben hep diyorum böyle hindistan işi yöntemlere başvurucağınıza gidin opele toplu şikayet mektubu yazın ben yazdım avrupada bütün araçlarda renkli bilgi ekranı varken bize niye renksiz yollanıyor diye hesap sordum bedavaya almıyoruz araçları

şimdi bakdım fiyatına ohaa yani ohha ki ne ohaa

http://www.magza.com/catinfo.asp?cid=2009 2 milyarmı 2 milyara 4 tane cid ekran alırnı 4 vectraya takılır

Son düzenleme:

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende haklısın kardeş gerçekten çok para 2.5milyarı aşağı yukarı buluyor

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duyduğum kadarı ile 2009 model yılı ile birlikte renkli ekranlı araçlar bolca gelmeye başlıyacakmış. Ayrıca bir başka söylentide DVD 90 gibi sistemlerinde getirileceği. Eğer bunlar araç üzerlerinde gelirse zaten yedek parça olarakda gelmek zorunda olacaklar. Kesin bilgiler değil ama bence 3 - 5 ay beklemenin zararı olmaz.
www.alibaba.com adresindede doubledin ve indash modeller epey ve fazlasıyla var. Bir bakın. Ben ön koltukların arasına takılan ve dvd si olan bir ekran buldum. Gayet başarılı.

Son düzenleme:

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende diyorum bu renkli ekran ilerde sudan ucuz olucak bütün servisler 300 -400 milyona takıcıklar bu kesin

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibindende satılık renkli ekranlı bir elegance var işde buna birde dvd bağlantı yapıcaksın filimde izliyceksin

http://www.sahibinden.com/2008_vectra_elegance_opcWQQaXQQ9526668WQQpXQQdisplayitem

big_9526668_764602_bk9m581.jpg