Vectra B'ler Buraya..I LoVE Vectra.

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bizim CDX'i almadan önce Çorum'da bir CDX bakmıştım. araba döküntü resmen, epey bakıma ihtiyacı var. o arabayı geçen gün park halinde gördüm, yanından geçerken bir baktım manuel vites kolu var:eek: otm.de arıza çıkmış olsa bakıma masraf edene kadar kökten değiştiriyim demiş olabilir mi acaba?[/QUOTE]
Olabilir, Atatürk sanayi'sinde kendi arabasına uygulayan vardı gördüm. Ustanın ismini hatırlamıyorum ama, F28 manuel vites takmıştı.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Olabilir, Atatürk sanayi'sinde kendi arabasına uygulayan vardı gördüm. Ustanın ismini hatırlamıyorum ama, F28 manuel vites takmıştı.

:good:

yeni sorularla yine ben:D
kapı direklerini folyoluyacağım ama arka kapılarda ufak üçgen plastik parçayı nasıl çıkaracağım? arkadaşın Vectra A'sına yaparken tırnaklarını kırdık bu yüzden nasıl çıkartılacağını öğrenipte yapıyım dedim:D

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oralara gerek yok Çağrı ben yaptım normal folyo ile gayet güzel oldu albümümde var son resimlerde

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
görünürde temiz işçilik duruyorda abi kenarı cam lastiğin altına girmediği için zamanla soyulmasın?

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soyulmaz sanırım kolayla araç kaplama malzemesi kullanıldı 10 tl verdim ama karbon bulursan daha şık kalite birşey olur çağrı saygılar.

sinan+vectra=<3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

getrag f28 cdx'e uygulayan görmüştüm ama sanırım tamamen aynı değil zira f28 in 6 ileri şanzımanlarının dişli oranları ufak değişiklikler gerektiriyor..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
birde şimdi aklıma geldi, dün hararet göstergesi gözüme takıldı. Ankara'dan dönüyorduk, araba yaklaşık 3 saattir çalışıyordu, ortalama 110km hızla giderken ara ara 4-5bin devirleri görmesine rağmen hararet ibresi 77-78 derece gösteriyordu :S