6. Vectra'm ve Sizce Hangi LPG kiti ?

sönmez yıldız

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Prins taksitle 1900, peşin 1800 dedi, nakit 1700 yap tamam dedim inmedi yaptırmadım. Ayrıca sanayideki bir kaç usta ( lpg ci değil ) prins takılan lpgciden kendilerine şikayet geldiğini söylediler ( işçilik sırasında araca zarar verip verdikleri zararı müşteriye yıkıyorlarmış ve sorumluluk almıyorlarmış, örneğin twinport motorda twinport kelebeklerinin zarar görecek şekilde manifolda delik açılması gibi ). Adapazarında Elbirlik var ustalık işçilik on numara ama onlar da arabayı en az iki gün bırakmalısın diyorlar, manifoldu söküp öyle montaj yapıyorlar buda işime gelmedi BRC taktırdım, gerek işçiliklerinden, gerek montaj şeklinden son derece memnunum, çekişte en ufak bir kayıp hisssedemedim, sadece klima açıkken ve araç viteste iken durduğumda ( bu arada araç otomatik ) ön konsolda hafif bir vibrasyon var, bunun için Derince'deki fs otogaza bir gidip baktıracağım. Tahminime göre klima ile alakalı da olabilir.

sayın mucipoz öncelikle merhaba

yukarda malesef ki sadece ordan burdan duyduklarınızla firmamıza hiç amam hiç olmasık ithamlarda bulunmuşunuz öncelikle şunları bilmenizi isterim !!!

biz bu sektörde işçiliğimizle ve yaptığımız işin arkasında maddi manevi durmamızla TANINIRIZ .HASAN USTA yada size bizi karalayan kimse elle tutulur gözle görünür yada nasıl olursa olsun .kişiye yada araçlara zerre kadar zarar verdiğimizi ıspatlasın ,SADECE işgüzarlık yapmasın !!!

eğer zerre kadar bir olumsuzluk yada şikayeti ıspatlayacak olursanız bende burda yada başka platformda gerekirse ivedi olarak sizden ÖZÜR DİLERİM .

EĞER bunu siz yada size bizi kötüleyen her kimse yada bundan ne çıkarı varsa yada laf olsun diye konuşmuşsa ve eğer gerçekten zerre kadarda yüreği varsa çıksın bunu size yada bize ıspat etsin !!!

sanal ortamda kulakdan dolma olan duyumları gerçekmiş gerçek değeri taşıyormuş gibi emin konuşmak tüketiciyi yanılttığı gibi bizide karalamaktadır .LÜTFEN kuaktan dolma varsayım yada ithamlara itibar etmek yerine buyrun gelin son 10 yıldır yapılan tüm araç sahiplerinin iletişim bilgilerini verelim ,onlar size en doğru ve net bilgileri hakkımızda verirler .

tekrar söylüyorum söylenenler eğer gerçekse ve siz bunu zerre kadar dahi olsa kanıtlayabilirseniz .ben sizlerden özür dileyeceğim . aracına zarar verilmiş yada madur edilmiş tek bir müşteri özür dilemem için yeterli OLACAKTIR ...

yıldız otogaz kuruldu kurulalı kimseyi kesinlikle madur etmemiştir ,bunun tek bir örneği yoktur .daha öncede dediğimiz gibi söylediklerinizin aksine biz İŞÇİLİĞİMİZ VE YAPTIĞIMIZIN İŞİN ARKASINDA KALE GİBİ DURMAMIZLA tanınırız .

bunu aracınızın montajını yaptırdığınız sayın faruk sevgili ye de sorsanız bu cevabı alacaksınız ,bundan emin olun .

ivedi olarak yada başka forum siterinden beni tanıyan bir çok arkadaşın aranızda bulunduğunu düşünüyorum .

ayrıca şunu bilmenizi isterimki altın çamura atıldığında değer kaybetmez ,altın atındır ...

tüm forum müdavimlerine anlayışları için teşekkür ederim .

saygılarımla

sönmez YILDIZ

EDİT:eksik yazı

Son düzenleme:

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baya eski konuymus ya :D