Vectra b rektefiye ücreti

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar, aracımızın baskı balata değişimi, triger değişimi ve yağ değişimi geldi. Ayrıca yağ yakıyo gerçi 10 60 ve motor silk ile bayağı kesmişti ama geçenlerde 3-4 litre su eksiltti. Bir çok yerde su kaçağı tespit etti usta büyük ihtimal silindir kapak contasında problem var dedi. Bizde motor açılmışken rektefiye yaptıralım dedik. Komple motor sökme toplama, triger değişimi, baskı balata değişimi ve su hortumlarının bakımı değişimine usta 1500 tl işçilik istedi tabi torna ücretleri içinde değil. Sizce fiyat normal mi? Usta bildiğim güvendiğim bi usta yaptığı işe her türlü garanti veriyo. Bir de girmişken motor elektrik tesisatını yenilemek istedim ama sıfır parça olarak fiyatı çok pahalı. Acaba kendi tesisatımı yeniletebilir miyim?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece üst kapak 350 civarı işçilik alırlar. Komple motor için bana fazla geldi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece üst kapak 350 civarı işçilik alırlar. Komple motor için bana fazla geldi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana da biraz çok gibi geldi. Sizce ne kadar olur normalde bu kadar iş? Çok farklı bi fiyat değilse maceraya girmeyim bildiğim yere yaptırayım diyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bana da biraz çok gibi geldi. Sizce ne kadar olur normalde bu kadar iş? Çok farklı bi fiyat değilse maceraya girmeyim bildiğim yere yaptırayım diyorum.

Opel garaj ile görüştün mü?