Vectra B Çokmu Sorunlu Bir Araba

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş ankaradaymışsın, git platin oto elektrik atölyesine. İşinin piri adam sıfır elektrik tesisatı çeksin arabana sorun falan yaşamazsın bakarsın keyfine...Tek derdi sensörler ve elektrik tesisatı başka bi sıkıntısı yok...

abi araba zaten cumadan beri hakan abide o mekanik sorunlarına bakıyor henüz elektrikçiye de gitmedi mekanik sorunlarından sonra elektrikçiye gidecek. 4 noktadan yağ sızdırıyormuş ve şase civatalarından birisi yokmuş, bunlar ilk etapta yapılan tespitler. yağ sızan noktaların hepsi kritik ve bunların içinde karter contası yok :D bu sızmalar yüzünden araba 10-15 günde yarım litre yağ eksiltiyor.

fatihko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merak ediyorum ne kadar masraf çıkartacak

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi araba zaten cumadan beri hakan abide o mekanik sorunlarına bakıyor henüz elektrikçiye de gitmedi mekanik sorunlarından sonra elektrikçiye gidecek. 4 noktadan yağ sızdırıyormuş ve şase civatalarından birisi yokmuş, bunlar ilk etapta yapılan tespitler. yağ sızan noktaların hepsi kritik ve bunların içinde karter contası yok :D bu sızmalar yüzünden araba 10-15 günde yarım litre yağ eksiltiyor.

Ben de 1000 kmde 1 litre falan yağ eksiltiyor sanıyorum :D 6500 kmde 0.25 litre yağ eksiltmişti benim emektar vectra, ama su sızdırma sorunuyla karşılaşmıştık onda da radyatör ilacı çaktık geçtik :D

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende araba alma arefesinde herkes cok sorunlu diyordu
Bakımlı olanı temiz olanı ihya eder emin olun. Ben şanşlıydım. Km cok düşüktü. Su an 72.500 km i geçiyor. 28.000 e yakın yol yaptım. Yaptıgım harcamalar keyfe keder ve rutin bakımlarıydı. Triger devirdaim yağ filtre vs
Bakımları cok önemli filtreyi bile yan sanayi almamak lazım parça seçen arabalar

Yedek parçası pahalı değil. Malzeme kalitesi oldukça güzel. Cogu aksam da yumuşak plastik kullanılmış. Ben tavsiye ediyorum. 1.5 yilidan fazladir kullanıyorum