V E C T R A C ' Ler Buraya

epreme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra

2004 vectra var bende hava spikilasyonun aç kapa yapıldığında ses tarc tarc diye sees geliyor klima çalıştığında. klima kapatıldığında geliyor yardımcı olursanız sevinirim. gelen ses torpidonun arkasıda geliyor araç içinde

Son düzenleme:

epreme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 vectra var bende hava spikilasyonun aç kapa yapıldığında ses tarc tarc diye sees geliyor klima çalıştığında. klima kapatıldığında geliyor yardımcı olursanız sevinirim. gelen ses torpidonun arkasıda geliyor araç içinde bu konuda yardım

epreme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra c 2004

2004 vectra var bende hava spikilasyonun aç kapa yapıldığında ses tarc tarc diye sees geliyor klima çalıştığında. klima kapatıldığında geliyor yardımcı olursanız sevinirim. gelen ses torpidonun arkasıda geliyor araç içinde

tolga38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende geldim abi bişey soracağım o eksozları ve çıtayı nerede yaptırdın

kdemir9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c icin bbs Ch 17'' bulamazmıyım ? cok istiyorum arastırmadığım baklamadım jantcı kalmadı ama jant 5-110 bijon aralılığında yok yardımlarınızı rica ediyorum

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kronik sorun bende de vardı. yıllarca öyle kullandık