V E C T R A C ' Ler Buraya

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
doğru üzerindekiler 215 taban önler sıfıra yakın ama mevsimlik arkalarda idare eder. ama kışın 20 km7sa hızı bile gecemiyorum. durmuyor araba sonra zapdedemiyorum arabayı. kalkıslarda vs oldugu yerde patinaj cekiyor gaza dokunmuyorum bile olayı çözemedim bi türlü bu yüzden satmayı bile düşündüm arabayı

kışın normal lastikle her araba kayar, televizyonda haberlerde görüyoruz 100-200 binliralık arabalar bile yolda sıfır çizerek gidiyor.
ve geniş taban lastik kar-buz üstünde daha çok kayar, bence sizinki biraz psikolojik yada araca alışmayla ilgili birşey olabilir:good:

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
kışın normal lastikle her araba kayar, televizyonda haberlerde görüyoruz 100-200 binliralık arabalar bile yolda sıfır çizerek gidiyor.
ve geniş taban lastik kar-buz üstünde daha çok kayar, bence sizinki biraz psikolojik yada araca alışmayla ilgili birşey olabilir:good:
yok yaa ne psikolojiği ilk defa kullanmıyorum ya :) bundan oncede 5 sene astra f e bindim. kar lastiksiz gayet basarılıydı araba. diyorum ya 20 km/sa gecemiyorum vectra da durmuyor araba

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
yok yaa ne psikolojiği ilk defa kullanmıyorum ya :) bundan oncede 5 sene astra f e bindim. kar lastiksiz gayet basarılıydı araba. diyorum ya 20 km/sa gecemiyorum vectra da durmuyor araba

lastik açısından psikolojik demek istedim. Astra'nın lastiği olsa olsa 185 yada 195 tabandır. daha geniş tabana geçince ister istemez farklılık hissedilebilir.
Insignia'nın 245 tabanlarına geç alışanlar, yolda geziniyor diyenler oldu.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taban genişledikçe kışın patinaj ve yolda kayma problemi yaşanır...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
kaymak aslında direksiyon kontrolü ve lastiklerle ilgili problemdir, direksiyonu kontrol edemez, nerde gaza nerde frene basacağınızı bilmezseniz süper kayarsınız :)

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba hepinize.
uzun zamandır takip edemiyordum siteyi. bu zaman zarfında 2003 vectra c mi satıp 2008 vectra c2 aldım. fotograflarını atmak istedim ama beceremedim. biraz yeteneksizim bu konuda. biri derse arkadaşım ben sana uzun uzadıya anlatacam nasıl yuklendıgını memnunıyetle yardım kabul ederim.
saygılar

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın yağ bakmı geldi. gecen gun bi arkadas orijinal yağı 5W30 dedi ama ben arabamı ilk aldıgımda 10W40 koymustular. bi sorun olurmu sizce. değiştiriken hangisinden alayım.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
iyi ama opelgm.com gibi sitelerde vectra c için periyodik bakım setlerinde 10w40 dan baska yağ sunmuyorlar