Uzun yolda arac arıza yaparsa:)

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni de hep düşündüren bir konudur..hele ağrı erzurum erzincan sivas arasında bir yerde kalırsam naparım diye hep düşünürüm..o yüzden güzergahtaki opel servislerinin ve çekicilerin telefonları ile tabiki kasko şirketinin telefonlarını aldım..

kut83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araça bakım yapmadan yola çıkmamak gerekiyr ama bi arıza çıktığında eğer kosakolu ise araç çekiciyi aramak en mantıklısı

BaYRaM12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan önce CDX 2.5 V6'mız vardı.. 3 yıl önce bartın/amasraya gidiyorduk. temmuz ayları. vs..
klima açıktı, 140-160 arası hızımız var, araba birden bire teklemeye başladı. devir 0 ile 4 arası oynuyordu. km saati 0 da kaldı. araba stop etti.
durduk kenara çektik. bir de baktık ki benzin hortumu delinmiş, arkamızda ince çizgi halinde benzin birikintisi var.:)
allahtan 200m ileride benzinlik vardı. oraya gittik bir kaç saatte orda birşeyler yaptılar.. sonra yolumuza devam ettik :)
olan benzine oldu yani :D

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba çok bozuldu ama hiç yolda kalmadım. triger kayışı gergi bilyası kırıldı. arabadan dizel gibi ses çıkıyodu ama ben yola devam ettim. sarj dinamosu yandı. ben yoluma devam ettim. 2 tane hortum yerinde çıkmış. araba rolantide stop ediyodu. ben yoluma devam ettim. eger kalsaydım arabayı satardım :)