Uzun Süren Bir Hayal Gerçekleşti Sonunda.

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Salihli de tren rayları olduğunu bilmeyecek kadar mal değilim sadece merak ettim Manisa da görev yapıyorum ve aslen Uşak'lıyım pardon sözümü geri aldım ... :(

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Salihli de tren rayları olduğunu bilmeyecek kadar mal değilim sadece merak ettim Manisa da görev yapıyorum ve aslen Uşak'lıyım pardon sözümü geri aldım ... :(

Kusura bakmayın ama sizi kıracak hiçbir ibare yok mesajımda. Mesajınızdan anladığım kadarıyla cevap yazdım. Ayrıca manisa lisesi mezunuyum bende. Hangi anlamda sorduğunuzu açıklarsanız ona göre cevap yazarım.:(

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:58 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:24 ----------

Pardon abi telefondan girince görememiştim şimdi gördüm :)

:bir::bir::bir:

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Sorun değil toprak ...

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız.

ne kadara aldıgınızı pm olarak atarsanız sevinirim. astra j konusunda objektif olarak da artı ve eksilerini yorumlarsanız cok sevinirim. bir tane araca niyetliyim beyaz renk 1,4 t sunroof + flexride +navi 600 opsiyonlu cosmo donanım araç. bu aracın ederinin ne kadar oldugunu merak ediyorum.

ben pek fazla gezen biri sayılmam ve benzinli olmayan araçları sevmiyorum. o yüzden benzinli olacak nasipse.

astra j cosmo beyaz+sunroof benim de hayallerimi süsleyen bir araba oldu her zaman. şeklini ve cosmo donanımının vermiş olduğu dolulugu her zaman takdir etmişimdir. elimdeki vectra b yi satıp " bir daha mı geleceğiz dünyaya " moduna girip astra j sahibi olmak istiyorum : )

hoşçakalın tekrar kazasız belasız olsun

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız.

ne kadara aldıgınızı pm olarak atarsanız sevinirim. astra j konusunda objektif olarak da artı ve eksilerini yorumlarsanız cok sevinirim. bir tane araca niyetliyim beyaz renk 1,4 t sunroof + flexride +navi 600 opsiyonlu cosmo donanım araç. bu aracın ederinin ne kadar oldugunu merak ediyorum.

ben pek fazla gezen biri sayılmam ve benzinli olmayan araçları sevmiyorum. o yüzden benzinli olacak nasipse.

astra j cosmo beyaz+sunroof benim de hayallerimi süsleyen bir araba oldu her zaman. şeklini ve cosmo donanımının vermiş olduğu dolulugu her zaman takdir etmişimdir. elimdeki vectra b yi satıp " bir daha mı geleceğiz dünyaya " moduna girip astra j sahibi olmak istiyorum : )

hoşçakalın tekrar kazasız belasız olsun

Teşekkürler. Bende çok gezen birisi değilim. istanbulda yaşarken 10-12bin km arası yapıyordum ama izmir e taşındığımdan beri yıllık 7bin km civarı yapıyorum.
Aslında ben Tiguan düşünüyordum ama olmadı. Önce 1.4 t Astra baktım ama kullanıcı yorumları nedeniyle(yakıt tüketimi konusunda) hayatımda ilk kez dizel araç aldım.(iyi ki de almışım) Benzinli araca göre dinamiği biraz farklı alışmak gerekiyor. Şehir içi kullanmak biraz zor. 1. ve 2. vites oranı çok düşük ve şehir içinde sık vites değiştirmek gerekiyor bazen can sıkıcı olabiliyor ama ne zaman 4 ve 5. vitese geçtiniz o zaman çok güzel.
Cosmo donanım gerçekten kendinizi çok iyi hissettiriyor. Geçen gün hız sabitleyiciyi açmışım Cyclone da da bir klip açıp sesi açmışım sonra birden silecekler çalıştı beni kendime getirdi açıkcası ki ben bile farketmemiştim yağmurun yağdığını(gece geç saatlerdi) Herşeyi sizin yerinize yapıyor.
Birdaha mı dünyaya gelicez deyip :) bende 8 yıldır kullandığım aracı satıp iki katı fiyat ödeyip Astrayı aldım ve şimdilik memnunum.
İnşallah sizde en kısa sürede sahip olursunuz.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:23 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:21 ----------

hayırlısı olsun usta araba Buca'da sanırım :)

Tekkür ediyorum. Evet şirinyerde oturuyorum. :)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bişey merak ediyorum astralarda kaç hava yastığı var acaba. 6 diyen 8 diyen 10 diyen. Perde hava yastiklarinida sayarsak 6 doğru rakam sanırım.