Uzun Süren Bir Hayal Gerçekleşti Sonunda.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba. Uzun zamandan beri Astra cosmo bakıyordum ama gerek ekonomik olarak gerekse üste verilen fazla paraya değip değmeyeceği konusundaki kararsızlıklarım nedeniyle çok beklemek zorunda kaldım.
Astra H kasa ile çıktığım yolculuğa yeni J kasanın çıkmasıyla ara vermiştim. Sonra J kasa ya bu kadar vermektense ikinci el bir Tiguan almaya karar verdim.Çok araştırdım. Ben özellikle 4x4 olmasını istiyordum ama onunda yakıt sıkıntıları vardı.
Sonra bir gün büyük ihtimalle benzine yapılan bir zamdan sonra :sulanma: Tekrar dizel Astra ya yöneldim. İnternette bakarken izmirde bulunan ve evimede yakın bir yerde istediğim aracı buldum gittim kontrol ettim ettirdim ve sonuç olarak almaya karar verdim kendi aracımı satılığa çıkardım ve şans onada arkadaşın tanıdığı vasıtasıyla müşteri buldum ve 31.12.2013 günü öğleden önce kendi aracımı satıp öğleden sonra yenisini aldım.
Biraz uzun yazdım sanırım ama benim hayalimi gerçekleştirmem bu kadar uzun sürmüşken sizde bunları okumaya katlanırsınız sanırım.:)

Bu gündüz farları ve iç ışıklandırma hep hoşuma gitmiştir.

Kara Tren.

Bu da Cuma günü SONAX boya koruma yaptırdım onun resimleri.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hayırlı olsun kazasız belasız ağız tadı ile binmeyi gezmeyi nasip eylesin... darısı benim başıma inşallah.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazın olsun canım :) yeni arabanız hayırlı olsun güzel günlerde binin....

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kazasız belasız ağız tadı ile binmeyi gezmeyi nasip eylesin... darısı benim başıma inşallah.

Teşekkür ediyorum. Benim için çok uzun bir serüven oldu. İnşallah sizin için o kadar uzun olmaz kısa sürede alırsınız.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Hayırlı olsun abi :) Buca'da çekilmişsin fotoğrafları geçerken bir nazar boncuğu atayım boyaya :D

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli uğurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin benimde cok istedigim bir araba bende beyazina hastayim bunlarin..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazın olsun canım :) yeni arabanız hayırlı olsun güzel günlerde binin....

:) Yazdım. İyi dilekleriniz için teşekkürler.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:30 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:28 ----------

Hayirli uğurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin benimde cok istedigim bir araba bende beyazina hastayim bunlarin..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ediyorum. Beyazıda çok güzel evet. Ama ben siyahına hastaydım.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:35 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:30 ----------

Hayırlı olsun abi :) Buca'da çekilmişsin fotoğrafları geçerken bir nazar boncuğu atayım boyaya :D[/QUOT

Teşekkür ediyorum. Evet buca da çekildi. Nazar boncuğu attılar zaten Yiğit.
İki aracın arasından geçmeye çalışan ama kullandığı motorun çapını kestiremeyen çapsızın yaptığı. Motorun fren pedalı tamponu yırttı. Üstelik bunlar ben daha aracın başındayken gerçekleşti.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
[/COLOR]
Hayırlı olsun abi :) Buca'da çekilmişsin fotoğrafları geçerken bir nazar boncuğu atayım boyaya :D[/QUOT

Teşekkür ediyorum. Evet buca da çekildi. Nazar boncuğu attılar zaten Yiğit.
İki aracın arasından geçmeye çalışan ama kullandığı motorun çapını kestiremeyen çapsızın yaptığı. Motorun fren pedalı tamponu yırttı. Üstelik bunlar ben daha aracın başındayken gerçekleşti.

Haydaa geçmiş olsun abi :( Motorlu gördüm mü ya arkamda ya önümde uzakta bırakmaya çalışıyorum trafikte zaten trafik canavarı oluyorlar genelde...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[/COLOR]

Haydaa geçmiş olsun abi :( Motorlu gördüm mü ya arkamda ya önümde uzakta bırakmaya çalışıyorum trafikte zaten trafik canavarı oluyorlar genelde...

Eyvallah.Kaçacak yer yoktu araç park halindeydi motor kaldırımdan indi ve yola çıkmaya çalışyordu. Bu fotosu olan birde bornova da küçük parkta bir yere parkettim arkaya girerken birisi sürtmüş boyayı kaldırmış biraz. Ama takmıyorum artık bunları.

mutlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun ayrıyetten gecmiş olsun allah beterinden sakınsın.eski tantanlarda cekilmiş fotolar