üst kapaktan su atıyor

agressiiff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyator neden degıstı anlamadım
delık degılse .....su atması farklı bısey

katiliyorum ... habeye mi degisti radyotör conta yanik yada antifiriz bazen contada cürümelere neden olabiliyor ..
galiba senin sorununda buna benziyor havalar isinmadan baktirmani tavsiye ederim ..
gecmis olsun .

OSPREY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dediğim gibi usta lazım müşteriyi yormayan haybeye işler çıkarmayan

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, geçen sene yanlızca silindir kapağının sökülüp takılmasına 200 ytl gibi fiyat istenmişti benden. Buna 80-100 ytl gibi conta ilave etmek lazım. Ancak silindir kapağından su kaçaklarında kapakta çürükler oluşabiliyor, kaynak dolgu falan gerekebiliyor. Bunlarıda düşünmek lazım tabii.

kesinlikle katılıyorum. bu tip çürükler oluşmadan bir an önce servise git yoksa sorun büyür masraf artar. masrafı da kapak açılmadan tahmin etmen zor zaten.

geçmiş olsun.

OSPREY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün arabayı servise götürdüm açacaz motoru dendi.conta yakmışsa 700-1000 ytl masrafı var dediler.+triger değişecek dendi.bugün telefon ettim su yollarında kaçak varmış.napalım başa gelen çekilir.sizinde arabanızın eksozundan damla damla su geliyor ve eksiltiyosa bilinki kaçak var motorda

Son düzenleme:

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün arabayı servise götürdüm açacaz motoru dendi.conta yakmışsa 700-1000 ytl masrfı var dediler.+triger değişecek dendi.bugün telefon ettim su yollarında kaçak varmış.napalım başa gelen çekilir.sizinde arabanızın eksozundan damla damla su geliyor ve eksiltiyosa bilinki kaçak var motorda

Geçmiş olsun.Trigeri değişmelerine gerek var mı bilmiyorum ama devirdaim pompasını değiştirmeleri şart.Radyatörü değiştirmelerine gerek yokmuş aslında.Bu tür kaçakları ne kadar erken farkedersek o kadar az kayıpla kurtulmuş oluruz.Tekrar geçmiş olsun.

OSPREY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler