TÜVTÜRK'ün araç muayene sistemi hakkında

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
body kit e falanda karısır bunlar

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
body kit e falanda karısır bunlar

Body kit polyester(fiber) tasarımsa karışabilirler. Sebepleride yaya güvenliği.

Ama dediğim gibi Tüv uygunluk belgesine sahipse karışamazlar yani corsa body kit üreten markalar arasında mesela Opc Line, Steinmetz, Irmscher gibi kalitesini dünyaya kanıtlamış ve Opelle ortak çalışan markalar için hiç birşey söylemeye hakları yok.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TSE damgası olmayan camlar da tüvden geçemiyor haberiniz olsun..

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ne biçim iş yahu benim bulunduğum yere zaten LPG li araçlar için ayda 1 kere muayeneye geliyorlardı şimdi bu özelleştirme falan derken adamlar 2 aydır uğramıyorlar. 1 ayda ben sallamıştım oldu 3 ay, duyduğuma göre artık muayeneyi atlattığın aylar için harcı zamlımı ne ödüyormuşun (zaten zam işi olmasa gelmezlersede çok umurumda da)zarara bak zarara, artık derdini kime anlatacan biraz mahrumiyet olduğu için yanlarında serviste getirecekermiş galiba artık problem üstüne problem gitti mangırlar...:confused:

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse benım muayene 2010 mayısa kadar gecerli
nisanda 2010da satarım bende arabayı hem degistirmis olurum hem model yukseltirim

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bu gün edindiğimbir bilgiyi hemen paylaşmak istedim arkadaşlar cam filmlerine artık tüv. hiç bir sebep gösteremiyor p.tesi itibariyle türkiyedeki tüm tüv istasyonlarına bildirge dağıtılmış cam filmleri hakkında yani anlayacağınız cam filmli araçlarda artık film sorun olmayacak sebebide ankarada vekillerden birinin özel makam aracını vizeden geçirmemişler ve akabinde hemen bi yasa tasarısı ve sonuç :D:D

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun yasal dayanağını da belirtirseniz çok iyi olur. Giider hemen film taktırrım:)

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar önceki gün çalıştığım ilçeye seyyar muayene geldi bede önce lastikcide aşınmış 2 lastiğimi değiştirdim ordanda muayeneye gittim herifler zaten geç geldiler ( 2 saat bekledim) birde broşür verip siz 2. bölgedesiniz burda muayene olmaz demezlermi
Memlekete gidene kadar %5 zamları mecbur ödeyecez gibi...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün edindiğimbir bilgiyi hemen paylaşmak istedim arkadaşlar cam filmlerine artık tüv. hiç bir sebep gösteremiyor p.tesi itibariyle türkiyedeki tüm tüv istasyonlarına bildirge dağıtılmış cam filmleri hakkında yani anlayacağınız cam filmli araçlarda artık film sorun olmayacak sebebide ankarada vekillerden birinin özel makam aracını vizeden geçirmemişler ve akabinde hemen bi yasa tasarısı ve sonuç :D:D

sallama bi haber bence. kimden duydunuz..