TÜVTÜRK'ün araç muayene sistemi hakkında

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni vizeden geçirmeyecek adamı gece evine kadar takip eder, hastanelik ederim.
Malesef Melih,bizde senin gibi diyorduk ama (Tarkanın şarkısı gibi kuzu kuzu)yaptırdık.15dk'da sanayiye gidip filimleri söküp döndüğümü biliyorum(arka cam ve kelebeklerde vardı sanayide yakın).Araçta başka birşey bulmasınlarda(lastik dişleri gibi)filmlere razıyım dersiniz.İlk gittiğinizde ücreti peşin alıyorlar,yani yaptırmasan sen bilirsin pek üzüleceklerini sanmıyorum.Hafif kusurları yaptırmasanızda oluyor,ağır kusurlar önemli.Benim araçta xenon yok ama ona benzer h1 ve h7 Narva beyaz ampüller vardı,birşey demediler sadece sağ tarafın ayarı düşük hafif kusurmuş oda.H7yi sonradan kendim söktüm iyi göstermediği için.

Son düzenleme:

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bişi Sorayım
Yan Arka camlarda Film Olunca Sökülüyormu Acaba

ozzann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunların amacı nedir yok film yok angel .Adam gibi baksınlar trafikte birsürü dengesiz araç var.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
xenon ve angel kullananlardan yorum bekliyoruz...
Uzun yolda ne olduğu belirsiz, ayarsız xenonlardan çektiğimi bir ben bilirim. Adamın farları uzun mu kısa mı belli değil. Önümüzü görmek imkansız hale geliyor. Sırf xenonlar değil kısa farlarda 100 vatlık ampul kullananlar da çoğunlukta, bunlar da engellenmeli. Kimsenin bir başkasının cam güvenliğini tehlikeye atmaya hakkı yoktur. Bu nedenle rast gele takılan xenonlara karşıyım. Eskiden ruhsatların arkasına araç muayenesinde kullanılan çizelgelerden takılırdı. Yolda uygulama yapan trafik polisleri araçların eksikliklerini buraya not ederdi. Eksiklikler yaptırılmadığı zaman ceza katlanırdı.

rapido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TÜV yetkililerinin söylediği şu;
Aracın farında otomatik yükseklik ayarı ve far yıkama sistemi varsa sorun olmuyor.

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TÜV yetkililerinin söylediği şu;
Aracın farında otomatik yükseklik ayarı ve far yıkama sistemi varsa sorun olmuyor.

Arti mercek. Amma sorun yeni vize sistemi ya..

Bu arada bende birsey ogrenmek istiyorum aracim komple irmscher, filmi soktum diyelim vizeden gecer mi. Onde logo yok arkadakileride ben soktum ne bileyim burasi TR belli olmaz merak ettim bu arada tum irmscher aksesuarlarin faturasi mevcut..

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın kaportasındaki ufak tefek göçük türü hasarlara ( 3-4 cm lik )problem çıkarıyorlarmı bilgisi olan var mı?

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muameleciye para verip yaptirma sansimiz yok mu acaba eskiden oldugu gibi?

Yani arabayi gostermeden, muamelecinin araciligi ile..