Turbo Uygulatmasi

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhaba Arkadaşlar Benim Bi Sorum Olacak. 1999 Model Astra G Aracim Var Aracima Küçük çapta Turbo Uygulatmasi Yapmak Istiyorum Mesela Mevcut1,6'yi 1,7-1,8 Gibi Uygulamatma Olabilirmi Olursa Yapilacak Masraflar Nelerdir Eksisi Neler Olur şimdiden Teşekkürler...

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makalede Yazanlari Az Cok Biliyorum Ama Uygulama Aşamasinda Ne 1.6 Araca Ne Gibi Eksiler Ve Masraflari Neler Olr Forumlarda Turbo Satan Ark. Rastliyorum 450-600 Gibi Fiyat Belirtiyolar Ama Nasil Bi Turbo Nasil Bi Güç Veriyor Benim Düşündügüm Turbo Uygulatarak Motor Içi Pistonlari Vs Parcalarla Oynatmak Istemiyorum Olur Yada Olmazmi Bilgili Arkadaşlarla Yardim Istiyorum...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0.4 bar'a kadar pek uzun ömürlü olmasa da forged pistonsuz olur sanırım.450-600 sadece turbo salyangozunun fiyatıdır, gerekli diğer ekipman ve montajla birlikte bu fiyatı 5'e,6'ya katlarsın.Beyin de turbo ile uyumlu çalışacak şekilde tekrar programlanmalı.Örnek vermek gerekirse benim aracın standardı 136Hp, mevcut turbosu 06-08 bar arası çalışıyor, sağladığı güç 190 Hp.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turbo yerine kendininde montajını rahatca yapabileceğin ve ihtiyacın olduğunda sana fazlasıyla güç sağlayacak nos olayına girebilirsin.
en ucuza en çok beygiri o verir....

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Gazihan arkadaşımıza müracaat et. Rotrex düşün başınçlı turbo uygulama olayına girecekti. Sana yardımcı olacaktır.

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım yani sorunlu ve zahmetli iş bu turbo işin ehline danışmak lazım aslında amacım cufff sesi almak nos pek saglıklı gelmiyo

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım yani sorunlu ve zahmetli iş bu turbo işin ehline danışmak lazım aslında amacım cufff sesi almak nos pek saglıklı gelmiyo
bildigim kadarıyla turbosu omayan arablara takılan aparatlar var cuff sesini veren demek istediginiz sanırım blowoff dakı sesmı