Triger Seti

Stoneart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. 2004 Elegance 1.6 Astra aldım yeni. Ama Triger değiştimi bilmiyorum. Acaba diyorum seti yedek parça satan sitelerden alıp benmi taktırayım yoksa opel'e bakan ustalara mı taktırayım ? Görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler...

ozgurkale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun aracınız. öncelikle triger setinin ne zaman değiştiğini bilmiyorsanız değiştirin ama önceki sahibine sorup yakın zamanda değişmişse masraf etmenize gerek yok. özel servislerde triger seti değişimin yetkili servisler gibi yapıyolar hatta daha iyi yapan kaliteli ustalar var..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trigeri (özellikle trigeri) yetkili serviste evraklı belgeli değiştirin.sonra benim gbi canınız yanar 3000 liraya motor yaparsınız.aman diyeyim.fren diskini bahsettiğin siteden al,özelde değiştir sorun olmaz belki ama triger ve bi kaç hayati parçayı yetkili serviste değiştir.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servise para bayılmaya gerek yok ama güvendiğiniz bildiğiniz bir ustaya yada tavsiye üzerine gideceğiniz bir opel özel servisine yaptırın.. Ben işini hatalı yapan usta yüzünden 5bin km sonra tekrar alıp değiştirmek zorunda kaldım trigeri..

Bu işi ustada yaptırmak bana biraz sıkıntı veriyor çünkü aracın trigeri söküldüğünde zamanlaması kaymasın diye bir parça ueri var o parça ellerinde olmuyor oraya uydurma bir şey koyuyorlar yada boya ile işaretliyorlar buda bana olumsuz bir etki bırakıyordu.. İyi bir özel serviste böyle sıkıntılar yaşamazsınız diye düşünüyorum..

Birde özel servis usta fark etmez siz parçayı bulduğunuz en ucuz yerden kendiniz alın sonra onlar ilk gittikleri parçacıdan alıyor boşuna fazla para vermiş oluyorsunuz